arrow
profile_image
Adynkaa
od 16. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
zajímalo by mě, zda lze nějakým přípravkem nebo čímkoliv jiným ovlivnit růst nových vlasů na bocích, aby to nevypadalo jako "kouty", nevím jak lépe to popsat.
Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vtírat si Biohair do vlasů na bocích? Nic jiného mě nenapadá

Pokud ti tam vlasy nikdy nerostly, tak to neovlivníš.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli ti tam vlasy kdysi rostly, nebo tam máš jenom takově to "chmýří", tak pomáhá krouživě to místo masírovat

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak píšou Vanilka29 a mmenie, koupit Biohar a krouživými pohyby každý večer vmasírovat do pokožky. A nečekat zázraky za pár dní.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nebo chmelovou a lopuchovou vodičku, nebo pokud ti nevadí mastnota, tak ricinový olej (ale ten se dá použít jen přes noc a ráno si po něm umýt vlasy)

Podle mě můžeš růst vlasů podpořit, ale nějak extra ovlivnit určitě ne.

arrow
profile_image
delfin126
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ne je to dané geneticky. Jen RŮST na bocích, je stejné, jako HUBNOUT jen na nějákém místě.

arrow
profile_image
delfin126
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na wovel:

arrow
Neprodává v Bazaru

Růst po stranách by mi znělo normálněji.
A k tématu.Holky už to psaly,jedině snad nástřel,jako má ten houslista(mi ted' vypadlo jméno).jinak je to genetika.

arrow
profile_image
Jacksonka
od 30. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

říká se tomu skráně,boky máme na těle jen jedny

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jacksonka: říká se tomu skráně

tak tomu říkaly možná naše babičky, ale je fakt, že bych použila jiný výraz než boky, co třeba fakt ty "kouty"? Protože alespoň mně jako první u slova "boky" naskočí prostě ta část těla pod pasem

Cituji delfin126: Ne je to dané geneticky. Jen RŮST na bocích, je stejné, jako HUBNOUT jen na nějákém místě.

částečně nesouhlasím - geneticky to dané je (mimo jiné), je to ovšem jen jeden z mnoha faktorů působení...a jako se dá pracovat při hubnutí s konkrétní částí těla, dá se pracovat i s lokálním problémem v podobě řídkých vlasů - mně třeba opravdu viditelně houstnou vlasy (v místě aplikace) při dlouhodobějším používání výše uvedeného ricinového oleje a lopuchové vodičky (nemám ale klasické kouty, jen mám v tom místě jemnější a řidší vlasy)

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě na těchto místech hodně narostli vlásky vitaminech na vlasy od Biodermy, ale jen takové krátké malé .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené