Holky, ráda bych si koupila ofinu, patku. Na internetu jsem našla patku, ale vypadá jako normální clip in pás o šířce 6ti cm. To tak opravdu vypadá? stojí přes 1000 Kč. Nešlo by to udělat z normálního clip in pásku?

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

doporučuju koupit ne ebay přímo ofinu, teď jsem tam jednu kupovala kamarádce a dohromady i s poštovným to vyšlo asi na 18 USD

Cituji LucieAd: ale vypadá jako normální clip in pás o šířce 6ti cm. To tak opravdu vypadá

A jak by to mělo vypadat? Akorát ta cena je zarážející.

Cituji LucieAd: Nešlo by to udělat z normálního clip in pásku?

Samozřejmě že šlo.

Reaguji na mishka999: No já právě nevím, jak by to mělo vypadat, ale přišlo mi to takový divný, když je to vlastně jen pásek, a člověk z toho má udělat ofinu. Udělala bych z toho ale jen patku, rovná by už nešla, že?

Reaguji na LucieAd:
Clip in ofina vypadá přeci stejně jako běžné clip in, akorát je ten pás kratší na šířku i délku, takže nerozumím, kde je problém. Nebo mi něco uniklo? Možná nerozumím tvému dotazu.

Reaguji na mishka999: Já když jsem si koupila rovnou ofinku, tak byla mírně do špičky..aby se dala pod vlasy, ale tahle patky je úplně rovná, proto by mě zajímalo, jak se pod ty vlasy dá a jestli by ji šlo nosit i rovně, jako tu ofinu do špičky..

Cituji LucieAd: Já když jsem si koupila rovnou ofinku, tak byla mírně do špičky..aby se dala pod vlasy, ale tahle patky je úplně rovná, proto by mě zajímalo, jak se pod ty vlasy dá

Já myslím, že ji zakryješ úplně stejně jako tu co je do špičky.

Cituji LucieAd: jestli by ji šlo nosit i rovně, jako tu ofinu do špičky..

Tak to neporadím, neviděla jsem, nemůžu posoudit.

arrow
profile_image
Cucí
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hoolky clip in ofča od 120kč na aukru http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=cli p+in+ofina . Tak si jí kup tam a můžeš to zkusit jak by to vypadalo a pak najít podobnou a nebo si nechat tu Jsou tam spíš ze syntetických vlasů, ale když je to ofina tak konečky se nemůžou tolik cuchat jak třeba u dlouhých clip in syntetických

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené