Ahoj holky,
myslíte, že se dá nějak změnit tvar nehtového lůžka? Moc se mi líbí takové to protáhlé. Bohužel já ho mám hrozně kulaté, tak mě napadlo, že třeba neustálým zatlačováním nehtové kůžičky se nějak protáhne. Díky za rady

Obraz049.jpg

450512_1_o.jpg

Zatlačováním možná trochu tvar změníš, ale dočasně, maximálně na půlhodinky. Neustálým zatlačováním maximálně docílíš poškození matrixu - zárodečné části a poroste ti doživotně hrbolatý, vroubkouvaný nehet nebo bude mít ďolíčky a v nejlepším případě tě postihne jenom leukonychie(bílé skvrnky, které odrostou). To je opravdu nesmyslný nápad a opravdu ti to nedoporučuju.

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zatlačovat můžeš, ale opatrně, nesmíš tlačit hluboko do měkké části lůžka - udělají se hrboly na nehtu, ty potom sice odrostou, ale trvá to...spíš zkus tvarovat nehet lakem, když použiješ tmavý a nalakuješ užší pruh než je celý nehet, nehty budou vypadat protáhlejší...dá se to podpořit, pokud si necháš narůst nehty dlouhé, vypadají vždy protáhlejší než ty ostříhané

Reaguji na wovel:
Reaguji na dove:
Takže se s tím prostě nedá nic dělat? Jen nechat nehet narůst a utěšovat se, že vypadá jako ty na obrázku? Achjo, kdyby mi ty nehty alespoň rostly...

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zajít k manikérce a poradit se konkrétně, nechat si udělat umělé nehty...pokud budeš mít umělé nehty a lak, který kryje a není vidět, co je lůžko a co je odrostlá část nehtu, bude to vypadat jako na obrázku

Reaguji na dove:
No právě že umělé nehty nechci. No zkusím alespoň zajít k manikérce a zeptat se, co a jak

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkusila jsem na obrázek vložit svoje nehty...lůžko taky nemám nijak protáhlé, ale lakuju a nechávám narůst co nejdelší, vždycky, když se mi jeden ulomí, tak zuřím...no a cca 45% mého nehtu je už ten volný konec...ale neprůhledný lak to sjednotí a vypadá to jako dlouhé lůžko

100_0679.JPG

Reaguji na Mischulilie: S tvarem lůžka opravdu nic neuděláš, to je prostě geneticky dané a stejně tak je to i s kvalitou. Můžeš papat vitamínky(např. biosil) a zkoušet různé výživné laky, taky pro posílení nehtů proti lámavosti, třepení a všemu je namáček každý den na 15 minut nehty do olivového oleje ohřátého v mikrovlnce, ale jen tak na 15 vteřin, ať není horký a nespálíš se. Ale tohle musíš dělat opravdu důsledně každý den alespoň tři měsíce, abys viděla výsledky.

Ve škole jsem se učili lakovat dvěma způsoby - klasické lakování, kdy nehet nepotřebuje korigovat(tak se třeba lakují nehty na obrázku nahoře) a optické zúžení a tak se lakují nehtíky baculaté, kdy se vynechává zhruba milimetr od krajů, aby se nehet opticky zúžil, z dálky to pak vypadá, že máš dokonalé nehtíky, ale chce to hodně cviku se naučit bezchybně lakovat.

A nebo další řešení jsou ty gelovky, ale tos psala, že nechceš. Ale jen pro info jak krásně se dá prodloužit nehtovým makeupem lůžko můžeš vidět u mě v galerce. Jsou to moje nehty a moje lůžko je jen do poloviny toho "falešného lůžka". Tak si to zkus představit, jak se s tím dá kouzlit samozřejmě to chce opravdu zkušenou nehtařku

Škoda no

arrow
profile_image
Paprička_
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že to nepůjde a i kdyby, tak bych to hned zkusila taky mám kulaté nehty, ale já mám celkově divné ruce a krátké prsty,takže mi to moc nepomůže

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda zatlačuju a žádné hrbolaté nehty nemám. Ale jemně, po směru nehtu, ne na něj kolmo. Mám lůžka tak o 2-3 mm delší než dřív - ale když používám nějaké vitamíny nebo čaje na podporu vlasů/kůže/nehtů, tak stačí dva týdny nezamačkávat a narostou mi ty 2mm zpět (takže už tam hodně přebývá a musím to odstříhat, když tu kůžičku zatlačuju pravidelně, tak nedorůstá)
A delší nehty a lak pomůže taky. Já používám takový mléčně růžový, není 100% krycí, ale docela zatají, kdy přesně je ten přechod mezi lůžkem a volnou částí a vypadá to dobře. Navíc mám pocit, že zpevňující laky trochu tvarují nehty do úzka. Normálně se mi na prostředníčkách placatí nehty na konci a s lakem to nedělají, takže vypadají užší (ty strany jsou ohlé dolů)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené