arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
Máte některá zkušenost s pročištěním jater ? Kdy se vám po detoxikaci výrazně zlepšila pleť ? Jinak se už půjdu oběsit pač už jinej orgán na čištění snad už ani nemám.
Snažím se už sama hledat příčinu a pomoc jak se zbavit podkožních pupínků.
Mám pleť moc pěknou, o to víc mě trápí to jediný místo, kde se mi podkožní pupínek udělá a to je brada ,jiný druh akné nemám protože se mi žádný nikde nedělá.
Na gynekologii sem si nechala udělat testy,které dopadly dobře.
Detoxikovala jsem střevo, byla u kožního(už asi 100x), prostě nic mi na to nepomáhá.
Tak mě napadla jako poslední možnost detoxikace jater. Mají játra opravdu velký vliv na vzhled a čistotu pleti?

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kup si olej ostropestřec mariánský a to ti pomůže.

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hlavně bych využila jara, a v přírodě si nasekala pár nových kopřiv, dělala saláty, čaje, pekla z nich, listy i květy pampelišek jedla, to ti krásně pročistí játra, hořčíny.

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ostropestřec bez výsledku, ale výborný je čistící čaj dr váni (v lékárně se takhle přímo jmenuje), nebo obyčejné natrhané kopřivy (ale max.3 týdny), já to kombinuju s psylliem v tabletách a beru chlorella+spirulina a celkem bych řekla že to mít vliv bude- samozřejmě ne hned. Ale jestli to má až takovou souvislost s kůží - jen s tím jedním místem - těžko říct.

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nonysek: ostropestřec rozhodně není bez výsledku je, ale potřeba koupit si 100% olej v herbě nebo zdravé výživě

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už su fakt v koncích a nevím už co si všechno mám pročistit, abych měla klid.
Nad tím ostropeřcem sem přemýšlela,i nad těma kopřivama, jen jestli to k něčemu bude

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Catastrophe:
jako ty a opravdu úplně stejně, žádná odpověď čínská auervéda detoxikace,prostě nikdo plet jako alabastr kromě brady, střeva ok, gyenkologie ok-( a pořád problémy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Catastrophe:
Ano mají, některé typy akné se léčí pravidelnou detoxikací jater.

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pett21:
Takže v tom nejsu sama, to je fakt divný a tohle jsi už zkusila? Detoxikaci jater?
Já zkusím, nějaký ty čaje čistící na játra nebo ten ostropeřec a uvidím už fakt nevím, co jinýho vyčistit.

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když jsou příčinou akné (a dalšího) zanesená játra, tak ano. Když je příčinou něco jiného, tak samozřejmě ne, to je logický. Takže vyzkoušej a uvidíš.

min. týden mi paní pekařka říkala, že jí pampelišky a že jsou výborné na čištění jater. natrhá je na místě, kde není smog z aut, pak je umyje a sní. odlehčení jídelníčku by taky mohlo pomoci. teď zrovna mám "žravou" a jde to poznat na pleti. asi to taky zkusím a tobě držím pěsti

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jenom upozornění k těm kopřivám, měly by se natrhat do půlky května, pak už nemají tu chuť ani účinky.

Reaguji na Catastrophe:
Na bradě se zobrazují pohlavní orgány a hormonální systém...

img2.gif

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak já mám podobný problém trápí mě ale akné už to není nic tak strašného ale pořád se sem tam pupínek udělá a když už tak na bradě a okolí před dvěma měsíci jsem změnila jídelníček na redukční (potřebuji shodit pár kilo) jedná se spíš o stravovací změnu = zdravé stravování.Nejím tučné,jídla nepřipravuji na oleji žádné smažené,jím hodně zeleniny,málo příloh(brambory,kuskus,rýži,bukgur,jáhly,pohanku,t ěstoviny) a hodně mléčných NOECHUCENÝCH výrobků (kefír,tvrdý sýr,jogurt,acidofilní mléko vše nízkotučné) a z masa libovou šunku,kuřecí,sem tam hověží a vepřové a ryby.Piji nejčastěji vodu a neoslazené čaje (heřmánkový,kopřivový,někdy ovocný) a kafčo si neodpustím každý den vypiji tak dvě tři a jednou týdně si dám třeba kousek čokolády zas tak to moc neprožívám.Tato vyjmenovaná jídla jsou nejčastěji v mém jídelníčku a za dva měsíce tohoto jídelníčku musím říct že se mi radikálně zlepšila pleť a nikde ani pupínek jen před menstruací ale ten je během chvilky pryč.Jenže pořád mě trápí jizvičky a nedokonalá pleť po akné.Ale musím říct že mě nikdy žádné krémy nepomohlli takže můj názor je zdravá strava = zdravá pleť.

Reaguji na True: Zajímavý obrázek Podle něho bych ale měla mít problém s celým tělem... Ne že bych měla akné po celém obličeji, ale jeden týden se objeví pupínek na čele, druhý teden na tvářích atd...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené