arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

přečetla jsem snad už vše k tématu péče o jizvy.

V čem tápu, jsou masáže. U jizev v podprsní rýze lze tlačit proti pevnému podkladu, potud vše jasné.
Nevím ale, co s masáží jizev kolem dvorců a s kolmou jizvou. I MUDr. tvrdil, že kolmé jizvy a jizvy kolem dvorců také masírovat, ale opatrně, aby se nemačkalo na prsní žlázu (a i v oblasti pod prsy tlačil docela jemně, sama osobně jdu do masáže s větší vervou).

Má ale pak nějaké "jemné mačkání" jizev vůbec smysl? Cílem masáže je přece tlačit na jizvu a tím ji prokrvovat.Našla jsem i jeden příspěvek, že masáže v daných oblastech raději ne, kvůli tlaku na operovanou žlázu.

Masírovaly jste tedy i jizvy kolem dvorců a svislé jizvy, nebo ne? Dokázal by efekt masáží nahradit např. Mepiform event. Dermatix? Nevím, nakolik můžu věřit reklamě, i když bych za event. masírovací efekt byla ráda. Tlačit do "měkkého" jde opravdu hodně špatně, o bolesti ani nemluvím.

Děkuju moc za vaše zkušenosti.

Reaguji na teda:
Ahoj, já mám jizvu jen kolem dvorce, ale už podruhé(reoperace) a masáže jsem nikdy neprováděla( líná ).Vždycky jsem po zhojení začala používat ten mepiform a spokojenost s jizvami.Teď u té druhé opky mi ani doktor neříkal,že bych měla masírovat,jen lepit mepiform.
V galerce mám teď čerstvé jizvy 6 týdnů, moc to sice vidět nejde, nemám momentálně foťák, foceno mobilem, ale už teď jsou minimálně viditelné.Já su toho názoru, že nic se nemá přehánět,jak v mazání, tak s masáží

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[cituji=linda 4]V galerce mám teď čerstvé jizvy 6 týdnů, moc to sice vidět nejde, nemám momentálně foťák, foceno mobilem, ale už teď jsou minimálně viditelné.

Ahoj Lindo, prsa máš moc hezký, oba doktoři odvedli výbornou práci a je škoda, že Polák používal PIP - četla jsem o tvých trablech s implantáty. Přeju jen radost z prsou a už žádný starosti.

Já mám taky vlastně už "reoperaci", při první redukci s modelací jsem s jizvami právě nic nedělala, vůbec nic. 2 měsíce super, třetí/čtvrtý ?měsíc (je to už dávno) z nich byly hypertrofický buřty, zděsil se i doktor. (i když aspoň vím, že nemám sklon ke keloidům, štěstí v neštěstí).

Takže teď - i když si říká, co se má stát, to se stane - mám zadel staženou strachy a už dneska jsem hysterčila, když jsem si na kraji jizvy nahmatala něco baculatýho (a to mám teprve 5 týdnů po).

Mepiform už mám doma - můžu lepit hned, jak se sloupnou poslední stroupečky (už mám asi jen 2 malinké černé tečky, jinak je vše dole) anebo raději počkat další týden dva?

Reaguji na teda:
Děkuji, taky doufám, že jsem si to už vybrala .......já bych lepila, tam, kde je to už sloupané a tam, kde jsou zbytky krustiček - tečky, bych počkala.....ten mepiform ti určitě pomůže, uvidíš budou pěkně ploché....

arrow
profile_image
Ayleen
od 19. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ja lepím od kontroly druhý týždeň. Chrasty som nemala, len niekde zvyšky stehov a tie pekne ostali na náplasti Masírovať mi nekázali, tak nemasírujem. A uvidíme, čo to urobí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené