arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, s pletí moc problémy nemám, používám především hydratační krémy, které ale nanáším po celém obličeji, tedy i na víčko a pod oko. Vím, že je v těch místech kůže tenčí, mnohem citlivější. Přestože mám doma i oční krémy, v ranním shonu apod. moc není čas vzít jeden, kterým si namažu oblast kolem očí a druhý, kterým namažu zbytek. Jak to děláte vy? Používáte taky "normální" krém i na oblast kolem očí nebo tam mažete pouze oční krémy? Popřípadě, jestli si myslíte, že pleťové "neoční" krémy citlivou oblast kolem očí zbytečně zatěžují, podráždí nebo ne.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Večer začínám očním krémem a pak krém na obličej a ráno jenom krém na obličej, ale neroztírám ho úplně k oku, protože jakýkoliv neoční krém tam nesnesu

Občas by mě zajímalo, jestli jsou oční krémy šetrnější než obyčejné nebo je to totéž, jen se tam picne nálepka oční a zvýší se cena

Každopádně já používám zvlášť oční a zvlášť na obličej.

Pokud ti to ale nic nedělá - svědění, červenání apod., tak bych to asi neřešila.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mmenie: protože jakýkoliv neoční krém tam nesnesu

Aha, no mně tam právě krémy na obličej nevadí (teda aspoň ne ty, které používám). Jen mě ale napadlo, jestli tím očnímu okolí nějak neškodím, že tam mažu kde co

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: Občas by mě zajímalo, jestli jsou oční krémy šetrnější než obyčejné nebo je to totéž, jen se tam picne nálepka oční a zvýší se cena

To si taky říkám, jestli jsou ty oční opravdu šetrnější nebo je to jen nějaký reklamní tah

Cituji Patty: Pokud ti to ale nic nedělá - svědění, červenání apod., tak bych to asi neřešila.

Nedělá, vyhovuje mi to tak, ale jak už jsem psala výše, nerada bych tím pleti kolem očí nějak škodila. Přece jenom už mi vyskakují nějaké ty vrásky a nerada bych jejich vznik ještě podporovala používáním nevhodných krémů

Používám i okolo očí Isis pharma, bioderma

Cituji MarianaK: jak už jsem psala výše, nerada bych tím pleti kolem očí nějak škodila.

nenapadá mě, čemu by to mělo vadit, proti vráskám je nejdůležitější hydratace, takže ti určitě kvůli tomu více vrásek nenaskáče... a když ten krém sneseš i u očí, tak bych to mazala klidně dál.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: nenapadá mě, čemu by to mělo vadit, proti vráskám je nejdůležitější hydratace

Taky si říkám, že v tom hydratačním by neměl být problém. Pod oči bych si asi moc nedávala nějaký vysušující proti akné, ale takové ty hydratační, regenerační, výživné by podle mě vadit neměly

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

očím vadí jen mastné krémy, jinak je to myslím v pohodě, pokud nepálí

Reaguji na MarianaK: jj, určitě se tam nehodí nic s alkoholem nebo na akné.... Ale nějaký hydratační je myslím v pořádku.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji quititek: očím vadí jen mastné krémy

Proč vadí mastné krémy? Ty jsem kolem očí používala taky

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Patty: Občas by mě zajímalo, jestli jsou oční krémy šetrnější než obyčejné nebo je to totéž, jen se tam picne nálepka oční a zvýší se cena

Tohle si taky myslím, jen ten krém neudělají tak hutnější.
Pokud mažu zrovna hydratační nebo na vrásky krém, tak mažu po celém obličeji. Pokud krém na akné, tak mám zvlášť oční.

Já používám krém na obličej i kolem očí už dlouho a absolutní pohoda. Naopak oční krémy mi přijdou že mají extrémně lehké složení a okolí očí nehydratují a nevyživují tak, jak bych si představovala. Takže myslím, že pokud Ti to vyhovuje a neštípe do očí nebo něco podobného, tak no problem

Cituji Patty: Občas by mě zajímalo, jestli jsou oční krémy šetrnější než obyčejné nebo je to totéž, jen se tam picne nálepka oční a zvýší se cena

Přesně tak.
Já mám dokonce se speciálními očními krémy ať levnými, nebo drahými (Mary Kay), takový problém, že mi po chvíli, co je nanesu, začnou žmolkovat.
Převážně používám okolo očí a vůbec na celou pleť oleje. S nima mám tu nejlepší zkušenost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené