Ahojte, no mám k Vám takú prosbu: hodiť sem adresy e-shopov, ktoré sú i v českom, resp. slovenskom, alebo aspoň v nemeckom jazyku a posielajú aj na ďaleké, maličké a zatiaľ "neobjavené" Slovensko. Však mám problém niečo dostať i od Vás na Slovensko... Som objednávala v lekárni a nula bodov. Mám záujem nielen o oblečenie a doplnky ale i kozmetiku, lekárne, bytové doplnky ....
Za každú užitočnú informáciu ďakujem!!

hallie
veľmi ti ďakujem!! A môžem nakupovať...hurá!!

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nesta
nemáš za čo, ale pozor, ja som už dosť závislá, do obchodov chodím len v prípade nutnosti

inak, najviac sa mi osvedčil feelunique a cheapsmells, majú super ceny. garden som použila, keď som niečo nezohnala na týchto dvoch. vlasová kozmetika je vraj rýchlo na svk z toho hairloss a ja som teraz objednávala kérastase cez activebeauty.

pokiaľ ide o oblečko, milujem asos, mám dosť vecí aj z victoriassecret. tam majú aj fajn topánky.
cez ebay som teraz objednala dva páry, ak tam budeš, pozri eastcoastshoes predajcu, posielajú veľmi rýchlo a navyše za teba uhradia prípadné clo, dph a podobne, ja som včera bola zobrať krásne topánky bcbg a potom mi volali, že už dorazil aj druhý pár, čo som zaplatila minulý týždeň. je to super predajca, dokonca mi dal zľavu na poštovné na druhý pár. jo a ešte "ujíždím" na minerálnom mejkape, skúšala som aj everydayminerals, ale meow mi sadol lepšie, popozeraj, posielajú za lacné peniaze mnohí títo predajcovia sample kity.

tak lovu a kreditke zdar!

hallie
ešte raz ďakujem!! Tiež už chodím do normálnych obchodov pomenej... Ja som doteraz objednávala zväčša len u nás, bo mám taký problém - neviem anglinu... som sa učila nemčinu - tú ovládam na celkom slušnej úrovni, no a tak mám bez angliny problém ísť do sveta aj od počítača. Fňuk. Sa teraz zo synom 8r. akože učím anglinu, no ide mi to horšie ako jemu... Tie ceny u nás sú fakt nehorázne. Keď pozriem len k Vám, tak sú ceny u veľa vecí výrazne nižšie. My tu máme fakt divnú politiku - na všetko nabalia množstvo všeliakých daní a skrytých poplatkov.... a tak nečudo, že slováci húfne do zahraničia na nákupy. No ale to už je o inom.... Ešte raz vďaka!!
PS: a na kreditke som si debetné čerpanie pred 3 mesiacmi pre istotu zrušila ...

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nesta

nie že k nám, ja som tiež zo slovenska u nás nakupujem len vtedy, keď je nejaká super akcia v parfumerke a tak...

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,koukala jsem ,že máte zkušenosti s www.urbanog.com,s kamarádkou se taky chystáme a chci se zeptat,odpovídají tam velikosti?Například obuv?Moc děkuji za odpověď,

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zanet96

mám odtiaľ niekoľko párov a sedia mi všetky, mám číslo 39, teda us 8.5, také som si objednala. problém som mala iba s jedným párom cez cutesyshoes, boli to také tenisko-platformy, tie sú mi trošku malé.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hallie
moc děkuji za odpověďtak to hned něco nakoupím,taky mám zrovna vel.39

hallie
no to si ma dostala.... ja tu vôbec nevnímam, či niekto píše po česky, alebo po slovensky. No sranda . V parfumus nakupujem tiež - a samo, keď sú zlavy... Som z dca. Ty?

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nesta

BA

ale súhlasím s tebou, že v čechách je oveľa väčší výber a lepšie ceny ako u nás

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zanet96

ale pozor, tá kvalita nie je bohvieaká... sú to topánky tak na dve-tri sezóny. mne sa na platformách, ktoré mám veľmi rada, začala na päte odlupovať látka, ktorou sú potiahnuté, už po mesiaci nosenia... ale je pravda, že ja šoférujem aj v podpätkoch a podľa obuvníka ich ničím hlavne tým...

arrow
profile_image
slnienko
od 12. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hallie cutesygirl doručujú aj na SK, prosím ťa aká je výška poštovného?

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

slnienko

doručujú, poštovné je dosť vysoké, ak si dobre pamätám., šplhá sa to ku 30-tim dolárom, ale ja som odtiaľ už vyše roka neobjednávala... vraj išli hore. veď skús urobiť nákup, pred zaplatením ti to tú cenu ukáže.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hallie
já sem si to myslela,je to vidět už na fotkách,že to nebude bota na dlouho,ale myslím,že je to prostě úměrné těm cenám a na sezonu nebo dvě je to superMají tam super barevné botkyMoc děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené