arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky,mám černé vlasy(barvené) a chtela bych do nich udelat svetle hnedy melir,je vubec nadeje,ze mi tento odstin vubec chytne?pred casem jsem mela cerveny,stalo to spoustu penez,ale efekt skoro zadny,mate nejake zkusenosti,popripade nejaka fota s hnedym melirem?dekuji pa

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, taky jsem černovlasá a před 3 lety jsem chtěla kaštanový melír.
Mám velmi šikovnou kadeřnici, ale bohužel se to opakovaně nepovedlo.Nyní mi barví jen odrosty /mám původně hnědočerné vlasy/a zbytek vlasů ručně, v rukavici nanese přelivy ton v tonu nebo lesky.Víc u černých vlasů snad ani nejde.
E

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, když jsem se barvila na černo, tak mi melír dělala kadeřnice pomocí extra silného peroxidu a tyhle odbarvené pramínky tak "přebarvila" požadovanou barvou, ale pekelně to ničí vlasy, proto bych dnes už do černé barvy krom přelivu nešla, nakonec jsme musela čekat, až to odroste.

arrow
profile_image
face
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

54

mně se hrozně líbí černé vlasy...jen tak...prostě jen černé a žádné parády tam

arrow
Neprodává v Bazaru

face
to me taky,mam je ciste cerne,skoro po pas,ale uz pres tri roky...tak me to jednou za cas popadne ze by to chtelo nejakou zmenu

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kača: tak co změnit střih v nějakém detailu?
Ještě dodávám, že když jsem chtěla ten melír, tak ty odbarvené pramínky šly do oranžova a když tam kadeřnice dala barvu, tak ještě měsíc to na slunci prosvítalo.Prostě, kdo je pravá černovl., tak má ve vlasech černý pigment a s tím se nehne.
Komu se přece jen podaří odbarvit, tak není přirozeně černovl.Budˇ ráda, jaká jsi.
E

Taky mám tmavé vlasy,taky mě popadlo,že do nich chci melír-pro změnu-no povedl se,pak postupným přidáváním jsem už byla dost světlá a připadala jsem si v tom "vyblitě"takže jsem šla znova na tmavou-černou ale nepoužívám,protože pak nejde ničím dolů,měla jsem ji Xlet a pak jsem musela čekat než odroste,spíš mám tmavě hnědou-i když ta mi taky chytá do skoro černa
Přesně jak píše erin
stejnak to pak i přes barvu prosvítalo.

Teď už mě otrnulo a uvažuji jen o takových světle čokoládových proužkách,ale nemám stálou kadeřnici a jen tak na blint se jít bojím,už jsem byla dostkrát zklamaná.

Používal jste někdo ty sady co se prodávají jako barva a vzniknou vám na hlavě melírky?Teda měli by

arrow
profile_image
sisinka
od 14. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Já si jen párkrát koupila takové ty melíry s kartáčkem,ale opravdu to nevypadalo jak na té krabičce no děs,ani od kadeřnice jsem nebyla spokojena ,jsem hnědovláska a prostě asi to na mě nejde vždycky to bylo rezavý.

arrow
profile_image
Rozeta
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám černé vlasy,loni jsem byla hodně nakrátko,tak jsem chtěla oživit a dala si melír,jen do ofiny a trochu po stranách,pár proužků.Měla jsem takovou fialkovou,bordó,nebo tak něco a vypadalo to fakt hezky.Dělala mi to do toho alobalu a pod sušák,měla jsem to tam sice trochu dýl,ale chytlo to.Jenže mě nebavilo chodit každý měsíc ke kadeřnici (na to jsem moc líná) a taky si barvím vlasy doma(mám už své vytipované barvy),tak jsem to pak zase přemázla černou.Škoda,bylo to fakt hezký.

sisinka
Mě to ze začátku taky chytlo do rez,až na podruhé se to tak nějak podobalo blond
Jenže jsem taky líná chodit ke kadřnici,přesně jak píše Rozetakdyž mě to popadne,mám už svoje barvy a doma to zvládnu sama.Začínám uvažovat o hodně tmavě fialové-už jsem ji taky měla a nevypadalo to špatně,je to spíš jen tmavá barva s fialkovým leskem.

Taky bych se nejradši nechala nějak jinak ostříhat,stupňovitě,ale bojím se že mi to zkrátí o moc a budu za čekat než to naroste.Teď mám vlasy nad pas-už se mi několikrát satlo,že i když jsem kadeřnici řekla že chci jen konečky tak u ní to bylo 10cm

arrow
Neprodává v Bazaru

treba tento melír se mi libi,ale vylozene svetle hneda v cerné jsem nenasla

0491.jpeg

Kača
Tak něco podobného barevně jsem měla na dlouhých vlasech ale základ byl tmavší.Jenže pak mně do toho začla kadeřnice dodělávat víc a víc melírů a udělalo to po hlavě slinutá místa.Taky jsem chtěla jen jemné proužky jako je na obrázku.Vypadá to dobře

Tak jsem našla jen toto

:-)

:-)

:-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,tak s těma černýma vlasama je to fakt těžké,ale jde to a chce to lkvalitní kosmetiku,jsem kadeřnice,takže vím o čem mluvím,ty kaštanové melírky jdou i do těch černých,jen se to špatně radí,třeba by stačil nějaký šik střih,do toho pár proužků a je z vás nová ženská,fakt to jde,ale chce to šikovnou kadeřnici.Já jsem asi jako jedna z mála,která miluje dlouhé vlasy,asi proto,že sama mám téměř pořád krátké.Jen jak píše Avi je většina kadeřnic,když řekneš,že chceš špičky,ta berou 10 cm,já né já stříhám jen špičinky,tak jak si zákaznice přeje.Jé hned bych si vjela do dlouhých vlasů,jsem momentálně na mateřské,ale stíhám doma skoro každé odpoledne,pokud to jde,abych nevyšla ze cviku,ale jen rodinu,jinka bych mohla jít rovnou do práce,ale jí si mateřskou užívám,no teda už končím,v září mám nástup,ale už se mi po práci stýská,už mě přestalo po 6 letech bavit to věčné uklízení a vaření a praní a žehlení.TAk snad někoho šikovného najdete ve vašem oklolí a hlavně se ptejte na značku kosmetiky,kterou kadeřnice používají.Já používám Lóreál a jsem nadmíru spokojená.papa

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

10

Zlatka
Sice se to k tématu melír nehodí Ale když říkáš, že si kadeřnice, tak bys mi mohla poradit. Mám kudrnaté vlasy a nevím absolutně, co s předními vlasy. Nevím, jestli je lepší mít všechny vlasy stejně dlouhé nebo ten předek mít kratší. Se mi ta předná část vůbec nelíbí, ted ji mám nějak po bradu a připadá mi to jakoby useknuté narozdíl od ostatních vlasů. A když mi porostou vlasy, tak mi to spíš připadá, že do šířky, mám je hodně husté, takže chodím často prostříhávat. Vzadu mi to vždycky prošmikají, ale tou jakoby afinou se nikdo nezajímá. A nedávno jsem taky zešílela, dala si melír a ted se nemůžu dočkat, až to odroste.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené