arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte prosím někdo o tvářence meruňkové barvy, která by přesně odpovídala barvě očního stínu "pamper" z OhSoSpecial od Sleeku? Je velmi svetlá až telová jen lehounce do růžovo-oranžova. Paletku mám na oči ale tenhle stín jsem vypoužívala jako úžasnou tvářenku, která mi slušela kdy nejvíce, ale nemohu ji nikde sehnat. V obchode vypadá nadejně, ale bud je moc svetlá bez pigmentace, nebo moc studená růžová. Tahle je spíš teplá merunková. Vím že MAC má velký výber odstínu, ale do prodejny se nedostanu... Z netu si netroufám dát 500 a více za asi už šestou tvárenku která mi tu bude ležet. Doufala jsem v Catrice, ale zdají se mi v testerech moc syté, tato je opravdu hodně jemná ale pigmentovaná

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jediná která se mi opravdu nadějná je Peach od NYX, co myslíte... jsou vůbec dobré tyto tvářenky?

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli máš někde poblíž Inglot (bývá v Douglasech), zkus se podívat na jejich tvářenky, na obrázku to tak nevypadá, ale mají i tam i vyloženě broskvové a meruňkové. A kvalita super!
http://inglotcosmetics.cz/face/blushes/
Třeba odstín 29 mi přijde hodně podobný:
http://www.wiseshe.com/2012/01/inglot-freedom-syst em-blush-shade-29-review-swatches.html
http://www.bbeautilicious.com/inglot-freedom-syste m-blush-50-review-swatches-photos/

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na slimatko: týýjo! Pecka děkuju moc, přesne takové tipy potřebuju

Reaguji na Adluna: Mrkni také na tvářenky od Jordany tam tenhle odstín určitě najdeš

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ona ta barva působí dost světle a kdybych to neznala a měla si vybrat tvářenku z téhle paletky urcite by to byl sytější Ribbon, ale ta už tak pěkná na tváři neni. Sluší mi vyložene jen ta svetlá i když jsem střední typ a mám makeupy 180-200

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mikaj-la: díky za další tip

Škoda že u sleeku přímo jsem ten odstín nenašla, jelikož má úžasne konzistence i pigmentaci pudrových produktů.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

další horký favorit, 43 Peach Blossom

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

arrow
profile_image
MatulQa2
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

podľa mna jednoznačne Essence- 90 summer dreaming, mám aj sleek oh so special takže viem to porovnať a čo sa týka NYX- peach je v skutočnosti výrazna až skoro cukríková ružová a kvalita tiež nic moc, strašne práši a zle sa nanáša

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MatulQa2: hm, tak ta bude asi vítězná jen doufám že to není limitka a stále ji esence má, http://2.bp.blogspot.com/-mudcSq7ct3o/VbQLBQCI0PI/ AAAAAAAABi8/4sziC7Xo8HM/s1600/11800053_10203310867 252512_6738485447832279035_n.jpg
podle obrazku to je asi fakt přesne ona
Děkuji mnohokrát

arrow
profile_image
MatulQa2
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

limitka to nie je, ale je v zozname o chvilku končiacich vyrobkov tak sa poponahlaj a vo vypredaji si kúp radšej do zásoby viac

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MatulQa2: skvěle jsi zlata, jeste když máš doma Oh So Special a řikaš že je skoro stejna, pujdu na jisto

arrow
profile_image
MatulQa2
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ak chceš zajtra ti ich môžem odfotiť vedľa seba na ruke

arrow
profile_image
MatulQa2
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takže tu to je dole je pamper a hore summer dreaming.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené