arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nyní jsem téměř půl roku od první augmentace.
Prsa ale nejsou zcela dle mé představy, chtěla bych větší a delší na výšku, aby výstřih začínal víš. Nyní mám 295ml a udělalo mi to 2,5ky.
Myslíte, že 430ml bude na mě už moc? Nechci mít velké, vulgární poprsí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslíš,že když budou o číslo větší,tak že budou vulgární? Víš sama,že si člověk rychle zvykne a neřeknu,kdyby byla řeč o 500 plus,ale ty je chceš větší,tak nekoukej na ml,ale na šířku a výšku a podle toho se řidˇ

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

[reaguji]Tamara79[/reaguji já fakt nevím, jestli na mě nebudou 3,5ky moc. Navíc mi je můj doktor neudělá a mě se jinam ták nechce

arrow
profile_image
lisas
od 31. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mám v plánu podobně 400ml a měřím cca stejně a chci prsa č.4 , zbožňuju větší prsa také mám trochu dilema zda to na mě nebude vypadat moc velké

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: Tak si nech ty co máš a nauč se nosit to,co je zvýrazdní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: nechci si prsa uměle zvětšovat, to se mi nelíbí. Nemám ráda zvětšovací podprsenky a podobné věci. Chci mít krásná velká plná prsa i bez podprsenky nebo v bikinách.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: nechci si prsa uměle zvětšovat, to se mi nelíbí. Nemám ráda zvětšovací podprsenky a podobné věci. Chci mít krásná velká plná prsa i bez podprsenky nebo v bikinách.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: je rozhodnuto, bude těch 430ml. Muž mi nezaplatí dalších 85 tis. proto, aby se mi zvětšil profil o 2mm

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: Já nemyslela push up podprdy a něco podobného.Nosit třeba uplé věci nebo výstřihy,tam se ty prsa více zvýrazdní ...teda aspon u mě to tak je.
No vidíš,muži to mají v oku a má pravdu.Nějaký mm bys nepoznala ani ty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: no já toho právě do výstřihu moc nemám :-/ jedině s šikovnou podprdou, která mi to tlačí nahoru, ale večer po sundání podprsenky je to au au. No takže mě během roku čeká hledání nové kliniky a lékaře, který mi mé přání splní

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: určitě najdeš,v Brně v Medicomu by ti je udělali.Jen ne k Vřeskýmu,to by ses probrala s více ml

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: potřebuji sehnat v Brně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: já jsem původně do Medicom VIP chtěla jít, ale pak mě jedna paní "překecala" na Bodyestet. Jako já jsem s doktorem Menšíkem moc spokojená. Ale ty prsa prostě velký nedělá :-/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: Tak zkus pro změnu Medicom Vip a máš to,v Brně jsou jinak co vím zastánci menšího poprsí. Ale jak jsem psala výš,máš ještě čas.Já právě taky chtěla původně do větších a když jsem se nedívala na ml a brala to podle šířky výšky co bych si představovala,tak mě vyšlo už moc ml,tak jsem se na to vybodla,přítel nesouhlasí s dalším, tak to nechám až za pár let.Až po mimi.Ted mě tady ty komlikace co čtu odrazují a jsu ráda,že je vše ok.

Cituji Tamara79: Jen ne k Vřeskýmu,to by ses probrala s více ml

To se tady opakuje pořád dokola ..... Můžu tě ujistit, že jsem se opravdu neprobrala s víc ml a víc než ( plánovaných ) 360ml by se prý na mne beztak "nevlezlo" na šířku - pokud má paní zakladatelka spodní obvod přes žebra pod 70, tak je možné, že si to stejné vyslechne na konzultaci taky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené