arrow
profile_image
Lorrina
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších, zda jdou z každého základního tvaru přírodních nehtů vytvořit hezké, klasické gelové nehty tvaru normálního. Jak se to řeší třeba u nehtů, které rostou do tvaru V - směrem ke kraji se rozšiřují? Něco se dá spravit zatlačením kůžičky, ale moc ne.
Tuší někdo, jak se takové nehty tvarují? Díky.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Udělej si kurz,radami které tady pravidelně sbíráš se stejně vůbec nic pořádně nenaučíš....a např. jednodenní kurz jistě zvládneš,právě tam tě naučí základy,které potřebuješ.....

arrow
profile_image
Lorrina
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na adrianqa: Jo, díky za radu, přesně na to jsem se ptala.

Doufám, že mi někdo normálně odpoví, z holek, které si nehty dělají samy, mají tenhle typ, a ví, jak na to.Vím, že tady na Omlazení je spousta slečen bez kurzu, které dělají krásné nehty, a určitě některá má i V. Na kurz nechci, učím se pomalu sama, a zdejší rady mi moc pomáhají. Takže tak.

Reaguji na Lorrina: nevím jestli ti to pomůže.. ale mohla bys nalepit normální tipy které lepíš a potom ty volné okraje nehtu dopilovat z boku.. Že si chytneš prst a na jedné straně si jakdyby opiluješ ten přechod a nebude to potom lopata..
Nevím jestli jsi to pochopila, jak jsem to napsala

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lorrina: nezlob se na mne, ale málokdo kdo nemá kurz umí pěkné nehty, to že tobě přijde pěkné neznamená, že tomu tak je.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lorrina: Z vlastního pohledu musím říctže holky které zde zvádají opravdu hezké nehty,jsem zde potkala asi tři,z toho tuším všechny mají kurz,takže by mě celkem i zajímalo kde je schovaný ten "šikovný" zbytek,protože ten se ukazuje asi jen tobě a vyvoleným....Z tvých příspěvků je jasně vidět že nemáš základní povědomí o tomto oboru a prostě neovládáš základní věci,na tom není nic špatného,každý nějak začínal,ale myslím že je důležitější si nechat pomoct,protože fotky tvých prací které sem občas vkládáš,mají do průměrně odvedené modeláže hodně daleko....ale proč si nechat radit,když vše víš nejlíp a základní jednodenní kurz za cca 1000,- je tak obrovská částka,že je lepší sedět doma a dělat pokusy na sobě či ostatních a zdařile likvidovat nehty...nechápu proč chceš vůbec od někoho radit,když každá rada je předem zamítnuta....

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucrezia: Bohužel souhlasím.....

A jo no když jsem se podívala do ostatních témat.. ty o těch gelovkách nevíš vůbec nic tak by bylo asi lepší udělat si ten kurz !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené