arrow
profile_image
Jituss
od 13. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
uvažuju teď pořád o gelových nehtech, i když jsem se kdysi zapřísáhla, že už je nikdy nechci nebyl s nimi žádný problém, tehdy mě štvala cena a to, že nemám svoje, že jsou prostě zaplácnuté...měla jsem je asi půl roku. Když už jsem je nechtěla, nešla jsem na doplnění a jak byly hodně odrostlé, odchlypovaly se a bez jakéhokoliv problému jsem odloupla nehet. Při tom sundávání se mi nikde nic nezatrhlo apod...

A k věci- mám dost pěkný tvar nehtů od přírody, mám je vysoké atd...co se mi zdá, že od té doby, co jsem měla ty gelovky, se mi kapku snížily a rozšířily. Tak mě zajímá, jestli je to možné, že by se tím nějak vyloženě zkazil tvar nehtu ? ( nemyslím to, že jsou dočasně zničené)

Proč je vlastně chci- protože tvar nehtů mám sice super (ovšem povrch ne, jsou celé rýhované a je to ošklivé, pod lakem na nehty), ale už od mala se mi lámou, třepí ,nikdy nevyrostou víc jak 2mm, zatrhávají se mi o všechno a žádné vitamíny nezaberou, prostě je mám měkké a lámavé. Už mockrát sem byla zkritizována za hrozný stav nehtů...Možná je to blbost, ale než do těch gelovek zas půjdu, chci se ujistit

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

gelové nehty by tvar nehtu neměli nijak znehodnotit, ba právě naopak pro kousalíny to má následek ten,že se jejich okousané a placaté lůžko zvětšuje..ono ti to možná jen tak příje když jsi je sundala, že gelovky byly vyšší než tvůj přirozený nehet a samozřejmě delší a užší (při té délce) takže to může být jen optický klam .....taky když si spiluju nehty na kra´toučké mi příjde, že ruce vypadají naprosto jinak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené