Ahoj,nakupování po internetu se mi strašně líbíAle na oblečení si ještě moc netroufám...Dejte vědět, kde to je nej...

Ahoj, já nakupuji věci na netu přes Aukro, jelikož nemám moc času shánět po obchodech - v HM a pod. stejně nic nevyberu. Mám dobré zkušenosti, pokud člověk ví , co chce, dobře se preměří a nakupuje u opravdu osvědčených prodejců s dobrým hodnocením ( nejlíp z US, třeba dobře vybírat nebo pročítat místní diskuzi, protože jak všude i zde není nouze o nepoctivce a padělky ) , koupí třeba Guess, EH, TH, ... za polovičnou cenu něž v kamenném obchodě v Ostravě, kde přijde nějaké outletové zboží jednou za rok.
Ještě mám letošní zkušenosti s Victoriassecret.com, plavky i botky sedí.

dadabus
Díky za tip!Na Aukru jsem registrovaná přes 2 roky a ještě jsem neměla odvahu nic objednat...

arrow
profile_image
Freesee
od 30. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Misuticka
není čeho se bát.. kdyžtak spousta (i pěkných) věcí začíná od koruny (a kolikrát tam i skončí), tak můžeš otestovat
Ale prodeji uvádí míry a když ne, není problém jim napsat e-mail...

arrow
profile_image
kysenka
od 22. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

moc zkušeností jsem s nakupováním neměla , ale nechala jsem se od kamarádky přemluvit a vzhledem k tomu, že moc ráda nakupuju v sekáčích, dají se tam nakoupit fakt krásné kousky a hlavně originál, nikdy nepotkáte nikoho stejně oblečeného, no ale nechala jsem se v práci přemluvit a nakoukla na bastafashion, a můžu říct, že jsem byla příjemně překvapená, věci jsou opravdu jako na fotkách a zabalené to bylo líp jak v nějakém obchodě. sice jsou i obchody kde se snaží prodat hrozný věci, ale každopádně teď už se v tom dokážu orientovat, tedy doufám, a vím, že pokud někdo holduje sekáčům, tak je basta prostě to nej

kysenka
Ahoj,díky za tip,koukala jsem tam a vypadá to fakt super a už mám vybráno
Neznáš ještě jiné online sekáče??

arrow
profile_image
kysenka
od 22. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To je právě ten problém, zatím všechny sekáče, na které jsem narazila vypadají tak nějak, nevím jak to říct, abych neurazila, prostě se mi nelíbí, navíc když jsem chtěla zjistit nějaké rozměry, tak se mi nikdo neozval, z bastafashion se hned ozvali, přeměřili a byli slušní a hlavně vstřícní, což nebývá zvykem ani v kamených obchodech.

arrow
profile_image
KuličkaRenča
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na Aukru mám s nákupy hodně špatné zkušenosti, dvakrát se mi stalo, že prodejce po zaplacení zboží vůbec nic neposlal (nakonec po několika měsících vyřešeno), a často mi bylo posláno něco, co absolutně neodpovídalo popisu atd. Raději jsem přesídlila na Mimibazar a tam nakupuju ráda. Serióznost prodejců je nesrovnatelná s Aukrem.
Takže u mě vede www.mimibazar.cz

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

KuličkaRenča
tak já mám naštěstí dobré zkušenosti jak s Aukrem,tak s Mimibazarem.Je fakt,že na aukru nakupuji pouze kosmetiku,stránky mi přijdou nepřehledné,mimibazar je tak nějak lépe řešenýa prodejci opravdu daleko vstřícnější.

Tak jsem se zaregistrovala na Mimibazaru. Vždy jsem si myslela,že to je jen na děcka a ono ne. Mají pěkný věcičky na velký holky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Trochu OT k Mimibazaru... Jak tam hledáte? Tady vždy najdu dobré odkazy např. na prodejkyni pigmentů apod, ale když vyhledávám přímo na mimibazaru, tak se mi tam nedaří žádný obchod najít. Např. zadám do hledaného slova "tvářenka" nebo "stíny", ale žádný obchod mi nevyleze . je to tím, že nejsem registrovaná?

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

victoriassecret, asos, niečo cez ebay...

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ebay
asos
net-a-porter.com
luisaviaroma.com
allsaintsshop.co.uk
hervia.com
etsy.com
figleaves.com, bellelingerie.co.uk - prádlo
lagarconne.com
bonadrag.com
tobi.com
To by snad pro začátek stačilo Všechno to jsou stránky, které nemají nějak přehnané poštovné nebo stránky s více prodejci (ebay, etsy), kde je to podle podmínek prodejce.

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sfinga

ďakujem, super tipy, hneď som pohádzala do záložiek... hádam posielajú aj na svk nadšená som hlavne z tej vivienne westwood

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené