Oslovila jsem dvě firmy, vlasy popa a afroditi. Mám svoje vlasy jemné, nejsvětlejší blond. Dostala jsem dvě různé nabídky a já teď nevím, podle čeho se rozhodnout. U Popy mi řekly velkoobchodní cenu(na IČO) 85kč za pramen, byli překvapeni částkou u Afroditi, kde to bylo za pramen 158kč. Délka cca 50 cm, střední evropa.
U Popy mi řekly, že vlasy už jsou obarvené na požadovaný odstín u Afroditi tento způsob zkritizovali s tím, že je to odbarvované průmyslově a potažené silikonem a že pak se mi ty vlasy budou cuchat atd... Tak nevím, co teď? U afroditi si dávají příplatek 25% za to, že jsou to jejich nej vlasy, pak 2500kč za dobarvení na nejsvětlejší blond.
Holky, co máte zkušenosti s vlasama od Popy, co byste vybraly? Já doufám, že mi aspoň dva roky vydrží?

já osobně kupuji odstín přírodně plavý - jemné a šetrně si je odbarvím, nemám dobré zkušenosti již z odbarvenými vlasy, protože nikdy nevím jak tmavý byl původní odstín a o kolik odstínů tedy odbarvovali, to potom člověk třeba až po několika měsících pozná díky vysušování konečků, vlasy, které jsou přírodně hodně světlé jdou lehce odbarvit i pomocí světlé barvy a vydrží pak i dva roky krásné, u tvou zmiňovaných firem jsem nenakupovala ale 158 za pramen je tedy hodně předražené, důležité je aby měl pramen gram a ne méně jak některé firmy prodávají, pramínky jsou pak skoro poloviční než u firmy jiné a úspora je tedy vlastně nulová, normální cena je za 50 cm asi kolem 80 Kč středoevropy v přírodně světlém odstínu, tmavší nebo odbarvené vlasy se dají pořídit o dost levnější.

arrow
profile_image
Víla Zvonilka mojeid
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nomore: u Afroditi tento způsob zkritizovali s tím, že je to odbarvované průmyslově a potažené silikonem a že pak se mi ty vlasy budou cuchat atd

Tohle není vůbec pravda Odbarvují se klasicky a žádný silikon tam není. Afroditi ví, že Popa je známější a lidi tam prostě nakoupí radši, a tak kope kolem sebe a roznáší drby, no to je ale krásný přístup. K jejich vlasům se vyjadřovat raději nebudu, ale rozhodně to není co bejvávalo.

Reaguji na Víla Zvonilka: na ten světlý odstín odbarvujou ale všichni, jelikož tenhle úplně nejsvětlejší odstín se prostě přírodně téměř nevyskytuje a solidní salón to přizná, jak jsem psala, já osobně si to raději odbarvím sama

arrow
profile_image
Víla Zvonilka mojeid
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2: Ale já vím, že se odbarvují. Byla to narážka na to že se odbarvují průmyslově a potahují silikonem, což pravda není. To odbarvování mají tak vymakaný (teď myslím PoPu, jakym stylem odbarvují ostatní salony nevim), že odbarvený vlasy z tmavě hnědé na platinu mají stejnou kvalitu, jako kdyby se zesvětlovaly jen o pár odstínů. Doma bych to fakt neriskovala u takhle drahých vlasů.

Měla jsem blond vlasy z Popy a neměla jsem s nimi žádný problém. S Afroditi tedy zkušenost nemám, takže porovnat nemohu, ale Popa pro mě není salon, kterému bych nevěřila.

arrow
profile_image
Jitka383
od 21. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji mishka999: ale Popa pro mě není salon, kterému bych nevěřila.

Jenže s Popou to šlo od desíti k pěti. Na zprávy přes jejich webové rozhraní ani přes Facebook vůbec nereagují a celé jednání - katastrofa

Do Popy už ne, tam už to není jak bývalo. Už nemají zásobu vlasů a pramínky začaly dělat půlgramové. Hlavně ale ta zásoba a kvalita šla hodně dolů, ale je to škoda

Téma zní, podle čeho se rozhodnout při nákupu vlasů (nebo prodloužení vlasů). Já bych se v první řadě podívala na stránky a Facebooky salonů, ne jen uvedených dvou, ale i na ostatní. Výběr bych zúžila na salony, kde mají i zásoby vlasů, a nehrozí tedy, že by pro mě neměli vlasy (stejné barvou, vlnitostí, jemností…. A podle stránek a možná spíš Facebooků bych vybrala toho „kdo tomu dává nejvíc“ nebo jak to napsat Na FB jsou taky reference a někdo přidává x fotek a příspěvků týdně a někdo jednou za měsíc nebo za půl roku. Podle toho jde taky poznat, kdo má tu práci rád a odvádí ji dobře a kdo jen „odvede svou práci“ a jinak ho ta práce nezajímá. Upřímně a omlouvám se, ale do dvou uvedených salonů bych nešla, respektive možná spíš ještě do Afroditi, kdybych se musela mezi uvedenými rozhodnout. Paní majitelku Popy zajímá dnes chov psů, takže práce s vlasy už pro ni není prioritou. Paní majitelka Afroditi tomu dává víc než Popa, ale nepropaguje se svou prací, fotkami prodlužek apod., ale celebritami, a jak známo, celebritu do reklamy si dneska může koupit kdokoli.

arrow
profile_image
Olla Olí
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji De Licia: A podle stránek a možná spíš Facebooků bych vybrala toho „kdo tomu dává nejvíc“

Tak to je jasné, kdo tomu věnuje nejvíc a kdo je na kvalitu vlasů i na práci nejlepší
Petra Valentová.

Cituji De Licia: Na FB jsou taky reference a někdo přidává x fotek a příspěvků týdně a někdo jednou za měsíc nebo za půl roku. Podle toho jde taky poznat, kdo má tu práci rád a odvádí ji dobře a kdo jen „odvede svou práci“ a jinak ho ta práce nezajímá.

S tím opravdu souhlasím. Facebook prozradí hodně a je hezké pozorovat, jak ta práce s vlasy koho zajímá a baví. A tím pádem, nešla bych někam, kde na fotky, příspěvky a celkově komunikaci prděj.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené