arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za dva týdny mě čeká víkendová návštěva Budapeště, takový příjemný víkend, courání po památkách, restauracích atd...samozřejmě jakožto správná ženská bych ráda omrkla i nějaké ty obchůdky, ale nechci tomu rozhodně věnovat velkou porci času, proto bych ráda znala tipy, co se dá v Madarsku oproti Česku sehnat, zda vůbec má cenu po nějakých obchodech koukat...o co mi jde konkrétně...jaká kosmetika je dostupná v tamních parfumerkách? Co drogerky, nabízí něco zajímavého, jaké jsou ceny, má smysl vůbec si něco vozit odtamtud? Samozřejmě do pár obchodů nakouknu, ale když budu vědět, po čem koukat, bude to lepší než jen bloumat, zvlášt, když tam nejedu čistě za nákupy...hledala jsem i na Googlu, ale nic moc nenacházím, jaké značky(kosmetické, či modní) by v Madarsku oproti Česku byly...díky všem za tipy

Ahoj, sice ti asi moc nepomůžu. Já byla v Maďarsku na podzim, také jenom památky. Při courání po centru jsem si nevšimla žádných speciálních obchodů, které by v ČR nebyly. Je tam jedna ulice, něco jako naše Pařižská, ale já na tohle moc nejsem, tak mě to nijak neuchvátilo. Vlezla jsem jen do několika kaváren a obyč drogerií - DM, ROssmann a ceny byly zhruba stejné jako u nás, něco bylo i dražší. Nakonec jsem si nekoupila vůbec nic

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jediné, co jsem si tam koupila byl Blistex za poloviční cenu, než se prodává v ČR. Pak už jen samé kulinářské věci. Po hadrech jsem ani nechodila a ve výlohách mě nic nezaujalo. Doporučuji návštěvu nějaké ze slavných cukráren, tržnice a případně i lázně.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak ja som bola v Palladiu v nakupnom centre a veru ze som si nakupila napr v Zare kabat za 30 eur v prepocte a mam ho dpdnes (7 rokov)

alebo viem, ze Phillip Russel ,,znacka" odtial som mala kopec veci a bola som s kvalitou naozaj spokojna..... cenovo mozno menej ako NY alebo HM

ščť

arrow
profile_image
DekadentniMisa
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavní nákupní ulice v centru Budapešti je Váci ut. Jsou tam obchody typu Zara, HM, Pull and Bear, atd. prostě nic, co bys nesehnala v ČR. Ceny budou přibližně stejné. Před intervencí ČNB ohledně kurzu eura se tam vyplatilo platit kartou, protože následný přepočet z HUF na EUR pro nás vycházel výhodně, ale to už teď neplatí. Takže opravdu doporučuju jen jídlo, víno, papriku....

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak o to oblečení by mi ani zase tak nešlo, ale co tak kosmetika? Je tam třeba Benefit? Nebo Pupa? Nějaká dekorativka, která u nás vůbec není? No stejně ty nákupy budou jen tak okrajový program, ale kdyby náhodou, tak at něco neprošvihnu

arrow
profile_image
18lenussa
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji DekadentniMisa: Takže opravdu doporučuju jen jídlo, víno, papriku....

S tímhle souhlasím.

Oblečení ani kosmetika mě tam nijak zvlášť neuchvátilo. Čas bych spíše věnovala couráním po městě, příp. návštěvě lázní.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Díky všem za příspěvky, tak aspon tam tolik neutratím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené