Ahoj, máte někdo zkušenost s papiloty? Jaký dělají vlny a jak jste s nimi spokojené? díky

Dirtyangel

to zní skvěle. Akorát nevím, jestli to na ty moje hřebíky bude. Používám čas od času obyč natáčky (suchý zip nebo jak se jim říká) na skoro suchý vlasy, ale musím je mít aspoň 2 hoďky a po nich mám super objem.

Jdu se mrknout, jestli existují nějaké velikosti

arrow
Neprodává v Bazaru

69
Leo
Zkoušela jsi nějaký suchý šampon, ten by ti nepomohl na ten druhý/třetí den?
To máš prašť jak uhoď.. než to pořádně vydrbu a pak vyčešu aby to v nich nezůstalo, tak si je můžu rovnou umýt.. a ani mi to nebylo moc příjemné, přece jenom mám ráda z vlasů tu vůni čistoty..

Dejnicka
Taky potřebuji mýt vlasy často a myslela jsem, že by suchý šampon mohl být spása..

Nemáte zkušenost s nějakým dobrým pěnovým tužidlem? Aby moc nezatěžoval vlasy, přiměřeně tužil, neslepoval vlasy? Používala jsem Loreal techni.art a přišel mi dobrý, ale nemůžu si vzpomenout, který z nich to byl :_)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

93

Ahojky, taky mám papiloty, obyčejné pěnové, úzké a široké,

Dirtyangel
raději na širší, jinak to z tebe udělá pudla.
tak tak, lepší jsou ty širší. Dávám je taky na skoro suché vlasy, vlhké mi neuschnou ani přes noc, ale když vlasiska po umytí vyfénuješ téměř do sucha, natočí se mi pak i za hodinu.. Tužidlo třeba nedávám vůbec, ale jestli máš jemné nebo nepoddajné vlasy, tak Ti možná bude stačit hotové vlny jen zespod zafixovat lakem.

arrow
profile_image
woldinghamuk
od 8. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dirtyangel
á mám od Remingtonu. Byly dražší než ty běžné, ale jsou také lépe udělané. Jsou to vlastně nat
jsi mne nalakala , teď jsem si je taky byla na e-shop koupit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, to mám radost, že jsem vám mohla poradit. opravdu jsem z nich moc nadšená. Já mám vlasy jemné, sice mi moc nedrží účesy, ale vlnky mi drží až do umytí. Jinak tužidlo používám běžně hned po umytí do mokrých vlasů, i když je nenatáčím. To růžové od L´orealu. Klidně si s ním můžu učesat vlasy, nedrolí se, nedělá tvrdé, tuhé vlasy. Bez něj je mám moc nepoddajné.

arrow
profile_image
woldinghamuk
od 8. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no já mám vlasy velmi lehce přírodně zvlněné, když už si je do rovna vyfénuju tak je to děs ..nic nedrží a klasických natáček už mám plné zuby.. člověk se v tom nevyspí. tudíž jsem si koupila tu elektriku a též žehličku ..na vlasy samo ..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

woldinghamuk

Tak to mám stejné vlasy jako ty. Po umytí jsem jak Rozárka, vlasy mi elektrizují, hodně mi pomáhá to tužidlo, ale tak další den už jsou lepší. Nechávám je volně uschnout, z fénu mám strach. Taky mám doma malé kadeřnictví-žehličku, papiloty, elektrické natáčky, různé masky, zábaly, spreje na ochranu před teplem, před sluníčkem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

barunkafrancova

Zuzajda007
protože když si dám natáčky,nechám je tam trochu déle (třeba hodinu),tak mi to vydrží pak určitě delší dobu,než když si třeba vlasy vyfoukám přes kulatý kartáč
Mám to úplně stejně. Když si vyfoukám sama, vydrží to den super, druhý nic moc. Když natáčky, tak x dní dost dobrý. Taky se bojím, že mi to vydrží jako při vyfoukání, ALE tyhle natáčky přeci můžu použít den po umytí, takže je to fuk

Jsem úplně nalomená ... a díky moc, DirtyAngel, za tip

arrow
profile_image
Mida
od 28. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Enchi
Mám taky teď vlasy pod lopatky, ale je to individuální...záleží jestli je máš husté, prostříhané..? A taky na tom jestli chceš natáčet větší prameny či hodně malých pramenů. Mně jich teď stačí asi kolem 8 a někdy tam lupnu i třeba jen 5-6 a taky to jde. Myslím, že do 10 se vlezeš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leo
prý to byl hit před 20-30 lety a byl to krám,
No a kulmy jsou hit padesát let, někdy pálí vlasy a používají se i v kadeřnictvích dodnes

Leo
Remington-včera objednáno
tak na to jsem zvědavá, taky mě to láká. Nejvíc mi vyhovují starodávné kovové natáčky s kuličkou které má mamka, ale dlouho mi na tom schnou vlasy. Ty na suchý zip jsou taky dobrý, ale je problém koupit takové které dobře držej na vlasech, taky dlouho schnou vlasy, ale dodají bezva objem. Kdo to má mít pak celý den na hlavě a nikam nesmí vyrazit když si vlasy nechci foukat.
to je hrozné, my co máme vlasy rovné, chceme mít vlnité a ty s těma vlnitejma je zase žehlí

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
Jinak tužidlo používám běžně hned po umytí do mokrých vlasů, i když je nenatáčím. To růžové od L´orealu
asi tě moc nepotěším,ale já s touhle značkou pracuji a prý ho už přestali dovážet,já ho používám taky a jsem z toho nešťastná,protože bylo fakt nejlepší

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené