arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, Všechny přelivy (i barvy) se mi vymývají dozelena. Nevíte co s tím? Teˇě přemýšlím, ze si dám mahagonový přeliv. Myslíte, že to zabere? Nebo nevíte, co s tím? Díky ta rady

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Nechodíš plavat? Vlasy totiž zelenají z chlorované vody.

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přesně, ale to bývá spíše u světlých vlasů nn?

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Plavat nechodím. Nesnáším chlor

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

´tsk v tom případě můžeš jenom dvě možnosti: bud se odbarvit anebo se vůbec nebarvit ...

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsem se odbarvila, tak to bylo zelený a když jsem to odbarvila znovu, tak to bylo fialový, takže odbarvovat taky ne. Ale dík za snahu

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle by ti mohlo trochu napovědět: "V přírodě, jak jistě víte, existují tři základní barvy: žlutá, červená, modrá, a věřte, že jedna z nich se vyskytuje ve většině barev na vlasy. Neříkáme jim ale přesně takhle. V označení barev na vlasy figuruje žlutá jako zlatá a modrá jako popelavá. Právě při smíchání těchto dvou barev však může vzniknout velký problém, který důvěrně zná spousta žen i dívek. Pokud totiž překryjete zlatý odstín popelavým, získáte přesně takovou barvu, jako smícháte-li žlutou a modrou. Tedy zelenou! Lépe dopadne, když překryjete popelavou a červenou. Výsledek bude obsahovat fialové barvivo, ale odlesk na vašich vlasech bude mít duhové odlesky."

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lentilkah
To jsem četla dávno, ale neporadilo mi to. Asi mám divné vlasy. Vždy jsem s tím měla problémy. Ani kadeřníci nepomohly. Vždy mám barvu pěknou, ale po prvním umytí je to zase dozelena

arrow
profile_image
simonka1989
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nedavno jsem byla u kadeřnice a ta mi říkala že mám konečky do zelena, abych tomu předešla mám si při barvení vždy do barvy, kterou se barvím (středně hnědá) přidat trochu barvy kaštan.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

simonka1989
Děkuji jsi hodná. Já někde slyšela, že se musí dát něco trochu do červena, aby to nebylo zelené, ale neznala jsem nikoho, kdo by mi to potvrdil. Tak díky moc. Vyzkouším

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No nejsem teda kadeřnice, ale do mých melírů vždycky přidáme pigmenty (trošku červeného), právě proto, abych to něměla zelený nebo šedý. Jinak samozřejmě, kdybych si na moji hodně světlou blond dala "přírodní blond" tak jsem zeleno-šedá jak Rákosníček.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě právě láká popelavá blond ale teď mám barvu se zlatými odlesky,tak nevím jestli to mám riskovat Asi ale ne, protože mě stačila přírodní blond a už to šlo do zelena.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a není to třeba příliš častým barvením?

známá puberťačka si barvila vlasy co tři týdny, a pak už jí šlo do zelena všecko. pomohlo jedině nebarvit.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já měla dost světlý podklad pod tím a od té doby to je takhle. Nikdy dřív jsem to neměla. Jenže já ***** šla na blond a proto to mám teď zelený.

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

U Goldwellu nehrozí zelená. Jejich barvy modrou v popelavých odstínech neobsahují.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené