Ahoj, nemám dokonalou plet a proto bych chtěla nosit make-up. Moje plet není dokonalá, ale neni nijak zvlast hrozna. Mám takový problém, když si dám make-up tak vylezou nedokonalosti.. tak kde jsem měla trochu souché místo tak se ten make-up usadí okolo toho, mám rozšířené póry - do nich mi zaleze a na nose mi zase ty póry strašně vylezou. Peeling si dělám. Nevíte co by ses s tím dalo dělat? Stačilo by mi používat tónovací krém, ale myslím, žei s tím by to vypadalo takhle. Ach jo.. tohle me fakt trápí

arrow
profile_image
marthini
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně se to děje taky, ale jen s některym makeupem, zkus vyměnit za jiný. Co používáš?

marthini

Mám max factor performance a pak ještě od rimmelu, ted nevím jaký. A můžu se zeptat jaký používáš ty? S jakými se ti to neděje a s jakými jo? Dík

A co ten nos jen přepudrovat nějakým víc krycím pudrem? A ty suchá místa po make-upu ještě přes make-up promazat krémem a pak podle potřeby napudrovat nebo vklepat opatrně make-up.

Mně vyhovuje od Astoru,ten Gold ? Nevím přesně. Já mam občas ty póry a loupací nos..

HelliDior

S tím nosem si myslím, že by to nepomohlo, protože ty póry vylezou tak jako, že jsou vystouplé napovrch. A s těmi suchými místy je to dobrý nápad.

Ale teda už dlouho nosím jen pudr,make-up v zimě a po tom pudru se mi to zlepšilo. Hodně. Mám ze Sephory.

Ale po pudru si myslím,že míň než po make-upu,aspoň u mě

HelliDior

jenze ja moc pudr pouzivat nemuzu,protoze mám suchou plet a pak mám šupinky

No já když se dobře nakrémuju a pak dám pudr,tak je to OK a to ten nos oloupanej byl fakt extrém

HelliDior

Ono asi taky bude záležet na kvalitě krému. Můžu se zeptat jaký používáš?

arrow
profile_image
Nicci
od 22. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Janinkaa
A co občas navštívit kosmetičku, ta by ti ty pory pěkně pročistila a bylo by po problému. A jak už někdo psal, asi bude záležet i na typu make-upu, tak by možná nebylo špatné se s problematickou pletí vyhýbat v tomto směru drogeriím a zabrousit do lékarny. Tam ti určitě poradí nějaký vhodný, protizánětlivý make-up.

Nicci
Na kosmetiku chodím pravidelne, akorat ted o prazdninach jsem nebyla. Někdy si to dělám sama ale právě pak třeba do tý jamky od toho mi zaleze ten make-up.

Jinak jsem slysela o podkladkach co zalezou do vrásek a do pórů a tak a ze uz tam pak nezalaze ten make-up, neznate nakou takovoou konkretni. Já vím o Gosh, jenze ta neni nikde k sehnani.

Janinkaa
Od Dermacolu

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

92

Janinkaa
Další takové "levnější" báze, které seženeš normálně v drogerii jsou třeba od Dermacolu - Satin Base nebo od Manhattanu....ostatní jsou pak z parfumerií a v tom se já neorientuji, je tu na to někde myslím samostatné vlákno "podkladové báze" tak se mrkni.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené