arrow
profile_image
Gabriela Vr
od 6. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahooj, chtěla by jsem si koupit řasenku, ale nevím jakou teď jsem měla nějakou dobu prodloužené řasy. Chtěla by jsem si koupit nějakou dražší a kvalitní. Prosím o rady.

Slyšela jsem o značce Guerlain, máte s ní nějakou zkušennost?

Děkuji.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
pěkné řasenky má Dior. Stojí tak do 900kč.
Nebo YSL- řasenka s efektem falešných řas.
Clarins je rovněž dobrý. Na svém konci má hrot, s kterým se na závěr líčení dají řasy pročesat. Stojí tak kolem 700kč.
Někdo nedá dopustit řasenky Lancome. Měla jsem před lety řasenku s motůrkem, který řasenku otáčel podle řas. Nebylo to špatné.
Jinak u nás v K..Varech otevřeli Sephoru. Všechny děvčata se líčí kosmetikou NARS--nedají na ni dopustit.
E

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě Diorshow Iconic (kupovala jsem na europarfemy.cz za 699,-). Měla jsem i lancome, ta mě zase tak neoslovila, HR má kamarádka a mně neskutečně slepila řasy. Řasy mám tak akorát, nejradši je mám jen natočené a přejeté prodlužovací řasenkou (nemám ráda zahušťovací..). Dřív jsem kupovala tu diorku, ale nezdá se mi, že by byla 4x lepší, než ty ostatní drogérkové, tak už nekupuji.

arrow
profile_image
comtessaMel
od 1. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ted´novou od Mary Kay, je super, nemaže a prodlužuje, krásně se s ní pracuje
Stála kolem 300,-Kč. Řasenek mám v koupelně plný šuplík, snad všech u nás prodávaných značek. Některou jsem použila 1-2x a odložila, stále a stále vyhledávám takovou, která nemaže a bude dle mých představ. Bohužel se málokdy trefím, ale tato MK je fakt fajn.

arrow
profile_image
ironicalyounglady
od 25. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chanel - Volume de Chanel

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Clinique High Impact Mascara. A Clinique řasenka na dolní řasy.

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mne by bolo teda lúto investovať 1000Kč zrovna do riasenky Podla mňa to ani nejde poznať reálne či má žena na riasách riasenku za 1000 alebo za 300. Záleží, ktorá komu jak sadne.
Ale aby som nebola od veci....používam Ultra black riasenku od Sephory a je perfektná! Riasy predĺži, natočí a je naozaj ultra čierna. Stojí ale "iba" 400Kč.

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Essence princess lash a to jsem zkoušela řasenky od Lancome, Benefitu, zmiňovanou Sephoru a snad všechny drogérkové. Předtím jsem měla jinou od Essence a taky maximalní spokojenost.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Helena Rubinstein já mám nejradši Feline a Fatal

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji HanLiu: Essence princess lash

Limitka, kterou teď už asi neseženeš. Navíc vydrží cca 1,5 měsíce, pak vyschne. Ale jinak byla skvělá, potvrzuji.
Za mě byla dosud nejlepší řasenka MUFE Smoky Lash, kterou jsem vyzkoušela díky LB. Stojí asi 400-500 kč.

Reaguji na Lady Flame: já jsem vždy kupovala drogérkové řasenky, nejradši mám Maybelline anebo Max Factor - dražší jsem nikdy neměla právě kvůli ceně - přišlo mi to moc na řasenku. Ty píšeš, že essence vyschne za 1,5 měsíce - můžu se prosím zeptat, jak dlouho vydrží tedy ty "drahé" řasenky, vydrží o poznání déle? Nebo v čem je vlastně největší výhoda dražších řasenek? Mají o poznání lepší výsledný efekt? Přemýšlím, že bych také zkusila nějakou lepší řasenku, ale málokterá mi sedne a testery nejsou jak u ostatních věcí, takže se mi nechcou vyhazovat peníze. Děkuji za vysvětlení

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám tu essence už třetí měsíc a pořád je ok. Možná si ji někdy špatně zavřela. Ale že by to byla limitka nevím, to bych musela hledat teď nějakou jinou

arrow
profile_image
Drivemecrazy
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moc dobrá je nová Grandiose od Lancome ta pěkně prodlužuje a pokud ti jde o objem tak more than sex mascara od Too faced

arrow
profile_image
Drivemecrazy
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ashley9: V Douglas jsem si všimla, že kiaždý měsíc prodávaj nějaký dražší produkt v menším balení, tak vyčíhni řasenky všimla jsem si, že měly třeba od Clinique High Impact za 199,- je to fajn na vyzkoušení pak uvidíš jesli ti sedne a stojí za to investovat do většího balení nebo určitě i nějaký e-shopy prodávaj dražší řasenky v menšim balení

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všechny,
ještě musím dodat, že Givenchy má zvláštní řasenku. Na konci nemá kartáček, ale chlupatou kuličku. Řasenka se nanáší všemi směry. Řasy jsou opravdu dobře nalíčené.
Má i L´Oreal. Já jsem se po vypotřebování 1x řasenky od ní ustoupila. Byl to pro mne nezvyk, tak jsem se vrátila ke klasickému kartáčku.
E

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené