Mám osobní špatné zkušenosti s internou v Ústí nad Orlicí, vybavení špatné, přístup lékařů nepříjemný. Už jsem tam dá se říct pohřbila 2 příbuzné a nerada bych, aby babička byla další. Nikdo vám nic kloudně neřekne, pořád je vše v pořádku, v normě a najednou tam člověk není. jsem opravdu zoufalá. Pokud by měla někde ještě šanci na léčbu, lepší přístup, tak bysme ji tam přepravili. Existuje někde interna, kde se aktivně věnují i starým lidem?! Babička pro mě znamená všechno a nedokážu si představit, že by tu už nebyla....

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

z velké části záleží na lékařích...
já pokud bych byla v této situaci a neměla v oboru žádné známé tak vím o santé- zdravotnická sít, samozřejmě placená. Mnoho mých přátel tam je zaregistrovaných i s rodinami a pokud se něco stane je péče úplně o něčem jiném co se týče jednání, vysvětlování i doby čekání na vyšetření, operace..

O tom jsem nikdy neslyšela. Podívám se po tom. My sice máme nějaké vzdálenější příbuzné ve větší nemocnici, ale člověku je to hlouhé někoho o něco prosit a přemlouvat, ale na druhou stranu to dělám i přestože se cítím trapně, prostě nemůžu jen tak čekat. Jsem rozčílená, jak tam vš pořád tak dlouho trvá, přijde mi, že se tam vyšetřuje jen dopoledne, nedej bože, aby se někomu něco stalo o víkendu. Nikdo vám nic neřekne. Musíte nahánět pouze"ošetřujícího" lékaře a ten ví stejně velký kulový. Vím, že nikdo není kouzelník a každý dělá chyby, ale přijde mi, že když je to starší člověk, tak se nikam nespěchá... je mi z toho smutno.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji columbina: santé- zdravotnická sít, samozřejmě placená. Mnoho mých přátel tam je zaregistrovaných i s rodinami a pokud se něco stane je péče úplně o něčem jiném co se týče jednání, vysvětlování i doby čekání na vyšetření, operace..

jsem klientem Santé a můžu říct, že je dobrý. pokud se děje něco akutního, co je potřeba hned řešit (nemoc, zlomenina atd.). Nemyslím si ale, že by se člověk, pokud je přijat do nemocnice, dostal k nějaké extra péči, která je ostatním odpírána.
Já jsem sice díky Santé byla oštřena přednostně, na příjmu do nemocnice mne vzali přednostně... ale pak na oddělení, když jsem ležela, tak jsem žádný rozdíl nepocítila a podle mého to tam ani nikdo nevěděl.... stejně tak strejda, který je taky jejich klientem. Dostal se do nemocnice Pod Petřínem, která není nijak "high-tech", staraly se tam o něj jeptišky a byl léčen jak bylo potřeba jako každý jiný... Myslím, že Tvé babičce (soudím podle druhého tvého tématu) Santé nepomůže... musela by si zaplatit "členství", přijít na vstupní prohlídku a pak by ji poslali dál, kam by bylo potřeba, což podle mého není v tuhle chvíli možné...
Spíš bych se poptala v Tvém okolí, kdo má jaké zkušenosti s jakými nemocnicemi... podle mého by babičce odvoz na druhý konec republiky, kde by byla bez rodiny a v neznámém prostředí, moc neprospěl...

Máš pravdu. To nepřichází v úvahu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené