arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Prosím poraďte mi nějaký dobrý krycí korektor na nedokonalosti. Přemýšlím o koupi korektoru Unifiance od La roche posay, ale je dost drahý, tak uvítám levnější variantu. Děkuji za odpovědi.

Mně se osvědčuje Dermacol starý klasický, může se z tuby odmáčknout do nějakého kelímečku aby trochu seschnul do hustší konzistence.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mufallo
pravda, taky možnost mají nějaký slušný výběr odstínů? potřebuju světlejší...

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

už jsem tu psala v tématu "tmavé kruhy", že pro mě je nej NYX žlutý, nejen super na kruhy, ale kryju s ním i pupínky, krásně projasňuje pleť. a stojí jen do 150 kč, vydrží mooooc dlouho! Zkoušela jsem i ten dermacol, různou tloušťku nánosu, ale docela zalízal do malých vrásek a vysušoval pleť kolem očí.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Vercam: žlutý

já bych potřebovala, aby nebyl dožluta, kde se dá koupit?

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ale proč ne do žluta? ono to na kůži nejde vidět, že je žlutý, opravdu.Jen krásně projasní. nebo jedna vizážistka používala nějaký broskvový odstín a měla studený ton pleti.
Jo a kupovala jsem ho tady na omlazení, ale jinak se dá koupit na mimibazaru.

Mám ten od Dermacolu a zakryje vážně všechno-odstín 208(ten nejsvětlejší)

Cituji Veerunka: Mám ten od Dermacolu a zakryje vážně všechno-odstín 208(ten nejsvětlejší)

Já taky a taky 208. Je to zázrak!

arrow
profile_image
beushka
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj já mám od oriflamu Pleťový korektor Visions V* - Dark Secret a zakryje i kruhy pod očima

Cituji sewero: mají nějaký slušný výběr odstínů? potřebuju světlejší...

jo, ta 208 je supermrtvolná, já mám 211, ta je taky hodně světlá, trochu do růžova.
Osobně myslím, že kdo se třeba víc mastí, tak mu za chvíli "odteče" do vrásek jakýkoli makeup, pokud nepoužije nějakou bázi pod to..
Je hodně koncentrovaný, tak je lepší se pod to dobře namazat, a nebude ani vysušovat. (každej makeup je jen rozemletý šutr, záleží jen jak jemně a v čem je rozmíchaný )

sewero
to záleží na jaký nedokonalosti - na beďary používám už 15 let korektor Green Line a jiný bych si nekoupila,kryje dost a hojí.
http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-10384/gr een-line-total-clear-korekcni-tycinka-03-5g/
na kruhy pod očima mám korektor YSL a Revlon,oba stejně dobrý,ten YSL ještě krásně rozzáří
http://www.skinshop.cz/make-up/make-upy/yves-saint -laurent-ysl-korektor-touche-eclat-01.html
http://www.revlon.com/en/Revlon-Home/Products/Face /Concealer/Revlon-Age-Defying-Spa-Concealer.aspx
a ten žlutý korektor LRP jsem měla a hrůza! Kruhy to moc nezakryje,ta barva je příšerná,mělo by se to trochu míchnout s make upem nebo make up ještě navrch,ale stejně jsem ho ani nevypotřebovala a vyhodila,vždyť zkus v lékárně tester. Jinak kosmetiku LRP používám,ale ten korektor

Souhlas s holkama, Dermacol ve zlaté tubě - odstínů mají spoustu, takže si určitě vybereš.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nikita13
Já právě taky LRP používám a jsem s ní spokojená, tak jsem si myslela, že korektor mají taky dobrý...no tak to vypadá, že si koupim ten dermacol a kousek si vymacknu do kelimku, díky všem za rady

arrow
profile_image
elliss
od 22. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pro mě je nejlepší korektor od Mary Kay,odstín ivory..krásně kryje,stačí ho velmi málo..

arrow
profile_image
bukky
od 8. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I já se přidávám s palcem nahoru pro Dermacol Cover .. je úžasný, používám ve velmi tenké vrstvě pod make-up a je opravdu skvěle krycí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené