arrow
profile_image
červík
od 28. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky holky poradte jaký spořící účet máte? A který Vám přijde nejlepší....Chtěli bychom s přítelem něco našetřit a založit si účet na který budeme spořit, ale vůbec nevíme jaký.. Budu ráda za Vaše rady děkuji mocinky pa pa pa

no, který je nejlepší...záleží na tom, jaké máte priority, já mám spořící účet u ING a jsem naprosto spokojená

arrow
profile_image
erenza2
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S přítelem máme oba účty u mBank a na jeden společný od nich spoříme dohromady, úročení 2,5 %, bez poplatků.
Zatím spokojenost

erenza2
také mám 2,5%, dříve to byly procenta dokonce 3, žádné poplatky, žádný minimální zůstatek, žádná lhůta pro výběr, prostě kdykoliv si vzpomenu, mám peníze k dispozici...

arrow
profile_image
Hawaia
od 12. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mužu potrvrdit , že ING je dobrý také ho mám a kdykoliv potřebuju penízky tak si je prostě převedu přes net rychle a bez problémů navíc 2,5% úroků je fajn

arrow
profile_image
tigynka
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

také mám ING a dobrý akorát škoda, že procenta díky krizi šla dolů z těch 3% a nahoru to už asi nepoleze

arrow
profile_image
erenza2
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: také mám 2,5%, dříve to byly procenta dokonce 3, žádné poplatky, žádný minimální zůstatek, žádná lhůta pro výběr, prostě kdykoliv si vzpomenu, mám peníze k dispozici...

To samé i u mBank, když se rozhodnu penizky vybrat, převedu jednoduše na spořící a šup s nima do kapsy
To úročení bylo někdy kolem zimy taky lepší, skoro bych řekla, že 3,5 % ...no šlo to dolů no, se dalo čekat...ale aspoň že něco a každej měsíc nějakej ten úrok navíc...no lepší než drátem do oka

Cituji tigynka: akorát škoda, že procenta díky krizi šla dolů z těch 3% a nahoru to už asi nepoleze

taky nepředpokládám, že to poleze nahoru, nicméně tři procentíka byly fajn Ale co, lepší než nějakých nula nula něco u spořitelny, komerčky a podobných....

arrow
profile_image
mishkaaa
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky ING a spokojenost

arrow
profile_image
charlotee
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj a můlžu se zeptat u toho ING jak často se ten urok připisuje? JE TO také jednou měsíčně?

arrow
profile_image
AIR
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jestli už máte něco našetřeno, tak u GE od 40 000,- vkladu je úrok 3 % (pro klienty...2,8 % nezávisle na běžném účtu) ale jestli tam dáte méně, tak už je to o ničem...přes internetovou banku taky bez poplatků...

charlotee
Přímo ze stránek ING...Úroky po zdanění se připisují v prospěch účtu ING Konto k poslednímu dni v kalendářním čtvrtletí (tj. k 31.3., 30.6., 30.9., 31.12.). V případe, že dojde ke zrušení účtu ING Konto v průběhu kalendářního čtvrtletí, úroky za příslušné období budou po zdanění připsané a převedené ve prospěch Transakčního účtu, který je uveden v žádosti o zrušení účtu (Výpověď smlouvy o spořicím účtu), ke dni zrušení účtu ING Konto.

arrow
profile_image
tigynka
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lucinkaf: taky nepředpokládám, že to poleze nahoru, nicméně tři procentíka byly fajn Ale co, lepší než nějakých nula nula něco u spořitelny, komerčky a podobných....

tak to určitě, lepší něco než nula nula nic

arrow
profile_image
kordulka
od 2. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem si založila ING a jsem spokojená.

arrow
profile_image
Pikola
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás v práci 6%, ale to je vám asi k ničemu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené