Chtěla jsem se zeptat co mi hrozí, že neoprávněně pobírám sirotčí důchod. Měla jsem velké psychické problémy, které jsem bohužel vůbec neřešila a nedokončila jsem školu. Už se to vleče celkem dlouho, ale mám už nervy, co se mi může stát. Dalo by se to vrátit aniž bych z toho měla tahanice po soudech? : (

arrow
profile_image
lanika
od 30. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Budes to muset vrátit v celé výši .... od te doby co ti to nenáleží ..... určitě to stopni co nejdřív .... pak to nikdo možna nebude vyhledavat a zajimat se o to.... Pokud to jeste pobíráš tak je otazkou času kdy na to přijdou, ale taky nemusi přijít .... ale pro lepší spaní je lepsi první varianta )

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Být tebou, tak to začnu ihned řešit a vrátím co nejdříve vše, co jim dlužím. Jinak na tebe můžou uvalit třeba i exekuci... Takže bych tam zavolala a řekla jim, co a jak se má, třeba by ti dali nějaký splátkový kalendář nebo tak něco...

Reaguji na deniskaaa25:
Hlavně je tvoje povinnost nahásit změny do 8 dnů.
Jinak známé syn byl vyhozen z VŠ loni na konci února. Důchod stále chodil (jemu sirotčí a jí vdovský). Myslela si, že to začátkem ak. roku stopnou a ono to chodí dál..
Nechápu, to, protože mi vždy dorazil dopis, ať dám potvrzení, jinak, že mi důchod zastaví. Plus na těch potvrzeních je číslo do školy, když jsem byla na Bc., tak si to dokonce ověřovali.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené