arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
momentálně zažívám již několikátý den, poměrně intenzivně zvláštní a nepříjemný pocit jako po potápění. Projevuje se to v klidovém režimu, i když se pohybuju, chodím a tak podobně.
Tento stav zažívám vždy když plavu delší dobu pod vodou, nebo trávím den v aquaparku a jsem z tobogánů celá vyzinkaná a přidušená. Takový divný pocit, jakoby zvláštní tlak z hlavy do nosu, velice špatně se to popisuje. Čím víc na to myslím, tím déle to trvá, tím se mi i špatně dýchá, někdy mám při tom pocit závratě, nebo hrozné píchání hlavy, někdy se mi hlava motá.
Nikde na internetu jsem se s tím nesetkala, nikdo v mém okolí o ničem podobném nikdy ani neslyšel. Jelikož je to opravdu nepříjemné a nevím co čekat, tak jdu zítra k lékaři.
Ale chtěla jsem se nejprve zeptat, zda někdo nemá s něčím podobným zkušenosti? (Pravdou je, že mám pocit, že mám asi něco uskřípnutého v bederní části zad, občas se projeví hrozná bolest (letos již má třetí zkušenost), ale bůh ví jestli by to s tím mohlo souviset :-/ )
Předem děkuji za jakékoli reakce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máš něco s páteří nebo tak Já tyhle pocity mám při migrénách, kteréma bohužel trpím často.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám poslední týden to samé .. hlavně bolest hlavy a motání .. musela jsem se 3x po sobě nadopovat práškama .. dnes je to lepší .. nevím, jestli nějaký špatný tlak či co ..

arrow
Neprodává v Bazaru

tohle jsem měla před týdnem asi 5 dní.Byl to přesně tlak v hlavně a takový hučení.Měly to i máminy kamarádky a prý byl nízký tlak.Každý den jsem si udělala pořádnýho turka (normálně ho nepiju) a byl klid.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

děkuji za reakce....k lékaři jsem to bohužel nestihla, ale evidentně bude na vině můj nízký tlak, který byl včera před spaním šílený 93/52 pokud to nepřestane jdu v pondělí! Je to fakt nepříjemný :-/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené