Ahoj holky, je tady vůbec někdo nespokojený se zvětšením prsou? Četla jsem toho hodně a všechny si jen chválíte..
Před 5 dny jsem byla na zvětšení prsou v Esthé u Mudr. Kmenta a chtěla jsem prsa 3 a půlky, řekla jsem spíš větší aby byly, byly domluvené kulaté implantáty a po operaci mi řekl, že mi dal 350ml (což mi vůbec nepřijde!) a že prý víc už dát nešlo..
Dneska jsem si prsa prohlížela, vyfotila si je ve vršku od plavek a v mým oblíbeným tílku, ale přijde mi, že prsa vypadají jen tak, že mi přibyla svalová hmota a že vypadám trochu robustně a jinak žádná změna. A to se živím hlavně focením a tancováním, kde ty prsa jsou strašně vidět. A to věděl i Kment, že fotím, tak jsem čekala, že je budu mít opravdu krásné a kulatoučké. Viděla jsem opravdu hodně slečen, kterým dělal prsa, tak jsem věřila, že budu spokojená. Jsem z toho opravdu neštastná, sice jsem měla hodně malá prsa, ale krásná... nevím jestli se moje pocity ještě změní, když je to teprv 5 dní co je mám...
Jak dlouho vám trvalo než jste se silikony sžily? A měli jste ze začátku taky smíšené nebo negativní pocity nebo dokonce litovaly a nebyly spokojeny s výsledkem? Moc díky za vaše příspěvky, potřebovala jsem se svěřit a nechci upadnout do deprese

arrow
Neprodává v Bazaru

Miss_Lovely
ahojky, dej do galerky fotku po opce ( pro srovnàni), tak ti holky, které jsou po augmentaci, mužou poradit. Jà jsem zatim jen čekatelka
Ale jà si myslim, že se určitě vykloubou.

Miss_Lovely
Ahojky, ja jsem chtěla taky větší než 250ml co mi dal, ale řekl mi, že to prostě nejde kvůli striím, vrásnění, že bych měla velkou pravděpodobnost vytvoření kapsuly, protože jsem malá a prsa jsem neměla vůbec žádný. Chtěl mi dát ještě míň, jen 200ml a nakonec jsem ho ukecala aspoň na 250ml. Na první kontrole po měsíci mi řekl, že se mu to na mě zdá velký a že by se mu líbily menší. Myslím, že je dobrej chirurg a dělá pěkný prsa, ale už jsem od několika holek slyšela, že se mu říká "ten, co malý prsa". A kolik měříš? Jestliže Ti dal 350ml, tak musíš mít aspoň D košíček. Já mám C a o 100ml míň než ty.

Miss_Lovely
Ahojky, myslím si, že 5 dní po operaci je velice brzy, já jsem po operaci asi 3 týdny měla depky a brečela jsem, co jsem to udělala, že se mi vůbec nelíbí, trpěla jsem v bolestech víc, než ostatní holky a dokonce si pohrávala s myšlenkou, že si je snad nechám vytáhnout....byla jsem fakt blázen. Tak po měsíci se to zlomilo a začala být opravdu šťastná, že jsem tu operaci podstoupila. Cítím se sebevědoměji, a konečně se nemusím bát výstřihů. Určitě chvíli počkej, prsa se ti o 100% změní, samozřejmě k lepšímu

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj...miss lovely
taky jsem byla před 12 dny na zvětseni, taky fotim a taky jsem chtěla ty ,,umělé silikonové balony.....říkala jsem to doktorovi a že je chci nahoře kulaté vyplněné...a ted mám kulaté ale nahoře jsou prázdné .( mám je jako předtím akorát větší.uvažuju o reoperaci u jineho dr.zítra jdu na konzultačku taky jsem nastvaná 60,000 mě to stálo.bolest, ztracený čas, sedím doma už 12 dní a co z toho , je mi do breku odkud jsi , a jaké je máš ty? taky z boku jako by do sšpičky že nejsou nahoře kulaté?

arrow
Neprodává v Bazaru

mám prsa jako YVE ted jsme se jí dívala do galerky....taky mám zboku to prso jako by rovné nahoře nejsou to balony..mám strach protože mi začínají mizet otoky a tím se jeěště více ztrácí zakulatění

Miss_Lovely
Pokud jsi měla svoje prsa malá a pevná, nikdy nebyla kůže roztažena(tehotenství, kojení, výrazné navýšení hmotnosti), tak pravděpodobně opravdu více napoprvé dát nešlo. Jak jsem se dívala do galerky, tak s 350ml trojky mít budeš, jen buď připravená, že silikonové trojky vypadají o dost menší než trojky pravé. Já byla u první operace neštastná, že jsem do toho šla, prsa byla špičatá, ale hodně se změnila v tom prvním měsíci. Před 3 měsíci jsem byla na druhém zvětšení a poprvé jsem prsa viděla 5 dnů po operaci a vůbec se mi nelíbila(byla uplně u sebe, naboku jsem o ně zavazovala rukama, jak moc přečuhovaly, tvar každé úplně jiný,bradavky moc nahoře), ale od té doby se hodně změnily (zmenšily se o 1,5-2 košíčky, žlábek se vytvaroval, vlastní prso povolilo, takže bradavka je teď uprostřed, přečuhují na boku tak akorát), prostě se mi konečně začínají líbit a to ještě pořád není konečný tvar. Prsa si sedají až 1 rok.

Mufiska

arrow
Neprodává v Bazaru

Miss_Lovely
no jsou kràsnà, ale asi màš pravdu, že by mohly byt o kousek větši. ale však uvidis, 5 dni je fakt màlo.

Cituji yve: ale už jsem od několika holek slyšela, že se mu říká "ten, co malý prsa". A kolik měříš? Jestliže Ti dal 350ml, tak musíš mít aspoň D

Přesně tak, je na malý prsa, on mi dokonce na konzultačce řekl, že by to tak i nechal Měřm 163cm, ale přijde mi, že mám prostě asi tak dvojky

pinkbutterfly- moc díky za příspěvek, myslím, že máš pravdu.. Akorát opravdu se mi nechce dávat peníze za další operaci a bůhví jestli by pak konečně byly tak velký, jak jsem chtěla.. No asi se s tím budu muset smířit a zvyknout si, že je to skoro stejný, jen to bolí a je to tvrdý... a možná za nějaký čas jít znova, ale rozhodně ne hned!

Miss_Lovely
No dle těch fotek ti můžu říct, že ty jsi jedna z těch, kterým vystoupí a budou vypadat větší, až implantát klesne do kapsy, až sval povolí. Na té třetí fotce jde vidět, že ho máš až někde u podpaží, tam samozřejmě za pár týdnů nebude, sedne víc dolů a tím se prsa jakoby zvětší

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Miss_Lovely,

ja som na tom podobne, dneska som tiež akurát 5 dní po operácii, ale mám "len" 300 ml anatom pod sval a tiež sa mi zdajú menšie.. Teda určite som čakala väčšie.. Predtým som mala pevné 1, teraz vôbec neviem čo budem mať z tohto, nejako sa v tých silikónových ml nevyznám...

arrow
profile_image
pe5ka555
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte ja mám 5 týždňov po operácii 295 a 335ml no a tiež lutujem že som si nadala väčšie. moje pôvodné 2 sa zmenila na 3... a ešte k tomu mám pôvodne menší prsník teraz viditelne väčší od toho druhého... a ešte je aj vyššie... stále čakám že klesne ale zatial nič... čo myslíte upraví sa to ešte alebo už mám začať rozmýšlať o ďalšej operácii?

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Miss_Lovely Dúfam, že sa nenahneváš, vyzerá to ako by si dlhodobo robila kulturistiku. Máš ich strašne vysoko vzhľadom na svoju výšku a máš krátky hrudník (myslím tam hore smerom k ramenám a krku). Časom ešte isto klesnú nadol, tak to bude určite lepšie

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené