Milé dámy, potřebuji poradit. Chci si pořídit paletku neutrálních očních stínů, se kterými vykouzlím svatební líčení a zároveň je pak využiji dál. Když jsem googlila, tak na mě vypadlo tolik možností, že prostě nevím kterou z nich, proto ocením vaše rady a postřehy. Svůj výběr jsem "zúžila" (při tom množství se to dá těžko takto definovat) na těchto sedm:
UD Naked (tu chci již dlouho, ale momentálně je pro mne dosti drahá)
UD Naked Basics
Too Faced Natural Eye
NYX Nude on Nude Natural Look Kit
NYX Catwalk Runway Palette
Sleek I Divine Storm
MUA Undressed
A to nejdůležitější - zrzavé vlasy, světlá pleť (ale ne porcelán), pihy na nose, modré oči (typ Ani Geislerový nebo Nicole Kidman v Moulin Rouge), šaty budou pravděpodobně krémové.

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doporučuji UD Naked Basics - je bezvadná, hlavně na svatbu by líčení mělo být 1 třpytivý stín + ostatní matné, to tato paletka splňuje do puntíku
Rozhodně se mi zdá lepší než klasická naked 1 i 2 - mám všechny 3...

Tak fotky se mi nedaří vložit.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Já bych volila Naked Basics, je opravdu neutrální, taková paletka se neztratí. Nebo Too Faced, ale obsahuje většinu metalických stínů, pro někoho možná nevýhoda. Sleek není tak úplně neutrální (alespoň z mého pohledu). MUA mě nenadchl kvalitou. A Nyx není špatný, ale raději bych investovala do některé z prvních dvou.

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LaArdilla: Já bych klidně koupila NYX Butt Naked Eyes nebo Nude On Nude
V jakých barvách bude svatba?

Cituji Sejkr: V jakých barvách bude svatba?

V žádných, toto opravdu řešit nebudeme, je to svatba narychlo, původně plánovaná na srpen, jenže se nám už zadařilo počít potomka, takže z plánů, že budu mít půlrok na klidnou přípravu (+ prázdniny v létě), sešlo a máme na to tak dva měsíce (nechci se vdávat s břichem).

arrow
profile_image
ladonalina
od 4. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych byla určitě pro UD Naked, koupila jsem si ji před rokem, používám jí několikrát týdně a skoro nic neubylo. A každý mi chválí stíny . A za tu cenu se to fakt vyplatí,, máš jich tam deset nebo dvanáct, teď nevím a je to klasická gramáž. Takže já určitě doporučuju toto.

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LaArdilla: Super Tak to gratuluji A z těch paletek...podle mě nešlápneš vedle s UD ani NYX.

Cituji Sejkr: Já bych klidně koupila NYX Butt Naked Eyes

Teď jsem se na ni dívala, škoda že je jen pár fotek. Na první pohled stíny vypadají hodně studeně a laděné do šeda, i když to tak asi není.

Cituji Ziralka: Sleek stíny jsou perfektní, ale Storm má docela tmavé barvičky na světlou zrzku.

To si taky říkám.

Cituji Ziralka: Tak zkus prostě koupit MUA Undressed

Na tu si zuby brousím, ale když jsem viděla ten výběr, tak najednou nevím.

Cituji Ziralka: Naked basics , ALE je matná

To se mi právě moc nelíbí, vím, že potřebuju "rozsvítit". Doma mám stínů hodně, ale většinou laděné do hněda (oranžové, měděné), ale právě nic takového neutrálního a přitom rozjasňujícího.

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LaArdilla: Máš představu o tom líčení? Nějakou inspiraci, fotku a pod?

Sleek má měkké stíny, dobře pigmentované, ale taky se hezky umí rozmazat (zvláště tmavší odstíny).

Já bych si třeba Undressed nekoupila

Cituji Sejkr: Máš představu o tom líčení? Nějakou inspiraci, fotku a pod?

To jsem ještě nehledala, asi teprve uvidím podle šatů (ty budu shánět asi za 14 dní, když budu u našich na Moravě o jarkách, vůbec to ještě netuší, máme to jako překvapení pro taťku k narozeninám). Prostě lehké rozjasňující líčení. Kdybyste našly nějaké foto nevěsty zrzky, tak sem s ním Hlavně se budu líčit sama, tak si to potřebuju taky natrénovat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych šla do Naked, Naked basics se na svatbu nehodí, a nebo Too Faced

Cituji LaArdilla: našly nějaké foto nevěsty zrzky

Kamarádka je zrzka, ale tmavší než ty
A nebo Marcie Cross, ta nosí jemnější, ale jasné líčení

1

mcross.jpg

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Líčila jsem nevěstu s krásně modrýma očima a vlasy měla (asi nabarvené) do červena/zrzava. Album TADY

1

2

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené