arrow
profile_image
belly.dancer
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jsem nešťastná.

Přítel mi koupil na Vánoce tablet, měla jsem ho týden a porouchalo se mi nabíjení. Prostě to nefungovalo. Říkají, že jsem moc zatlačila na tu koncovku a vevnitř jsem zpřetrhala kontakty. Ale vždyť jsem si na to nesedala a nervala jsem to tam násilím.

Dvakrát jsem ho dala na reklamaci a ani jednou mi ji neuznali.

Nevím si rady co dál. Teď budu mít doma tablet na vyhození, který jsem používala týden.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na belly.dancer: Pokud je to nabíječkou tak zkus koupit novou,pokud máš tu micro usb a cpala jsi ji tam obráceně,tak jsi to uvnitř nabíjecí části možná poškodila.I to se mě stalo v práci,že s tím někdo přišel a bylo to pokroucené.
A kde byl koupený?

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak samozřejmě, že to je možné, že sis to pokazila sama...pokud si seš jistá, žes to pokazit nemohla, tak reklamuj dále...resp. pokud ti to nechce uznat ten obchod, kde jsi kupovala, tak přistup k dalším krokům

jinak by se to snad mohlo dát opravit ne?

arrow
profile_image
belly.dancer
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Technik řekl, že by bylo třeba vyměnit celou základní desku a USB kabel. Jsou ochotní mi to opravit, pokud si to zaplatím. Jenže cena kterou požadují je srovnatelná s koupí nového přístroje.

Tablet byl koupený v Electro Worldu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to se divím,toto elektro nemá potřebu neuznávat pokud opravdu nevidí,že je vina na tvé straně.A kolikrát jsi to už reklamovala?

O jakou značku se jedná?

Cituji belly.dancer: Technik řekl, že by bylo třeba vyměnit celou základní desku a USB kabel. Jsou ochotní mi to opravit, pokud si to zaplatím. Jenže cena kterou požadují je srovnatelná s koupí nového přístroje.

tak to bohužel je, na tabletu jsou zřejmě desky nejdražší součástky..
Možná bych chtěla vidět to poškození, které dle nich bylo způsobeno tebou...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Hele jestli je problém jen v nabíjení přes kabel, nemohla bys místo toho využívat nabíjení bezdrátově přes podložku? Kamarádka takhle tablet nabíjí....

http://mobilizujeme.cz/clanky/bezdratove-nabijeni- mobilu-a-tabletu-vedecke-okenko/

Samozřejmně to chce zjistit, jestli to ten tablet umí.....

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tamara79: A kolikrát jsi to už reklamovala?

Dvakrát, píše to v úvodním článku.
Jinak je možné, že sis to opravdu poškodila sama a tedy velmi pravděpodobné, že s další reklamací bys stejně neuspěla. Zkusila bych aspoň to bezdrátově nabíjení (pokud to na tvém tabletu půjde), jestliže nechceš platit za opravu.

Cituji belly.dancer: enže cena kterou požadují je srovnatelná s koupí nového přístroje.

Tzn. kolik? Co je to za značku?

Reaguji na belly.dancer: Vzhledem k občanskému zákoníku jsou závady, které se vyskytnou na zařízení do 6ti měsíců od prodeje, považovány za výrobní vadu. Je následně na výrobci aby on dokázal, že zboží při prodeji bylo v bezvadném stavu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené