holky a co já..:měřím 171 a mám okolo61 kilogramů..chtěla bych MCGHANY anatom...může mi někdo vysvětlit co znamená a nebo jaký je rozdíl v číslování tzv.nízký a vysoký profil,jak se určuje..pod prsy měřím81 cm..chtěla bych prsa minimálně větších 3 pod sval i více.mám již odkojené dvě děti,takže myslím,že by to neměl být problém..akurát mám maglajs v těch profilech..chápu to dobře..málo cm okolo hrudi je vysoký a hodně cm je nízký profil?..a jinak jestli je možná korekce prsních dvorců zárověň s augmentací..pa

brebentilka
Při určování toho profilu je nejdůležitější šířka prsa, tedy kolik má prso tvé prso v průměru od vnitřního k vnějšímu kraji. Průměr implantátu by se mu měl blížit, protože pokud třeba budeš mít průměr prsa 13,5cm a doktor ti dá implantát s vysokým profilem a šiřkou 10,5cm, tak ty prsa budou vypadat jako dve pulky pomeranče na hrudníku, budeš mít pravděpodobně velkou mezeru a ještě nebudou zboku pěkně zaoblené. Pokud ti dá implantát s nízkým profilem a průměrem 16cm, tak je budeš mít nalepené na sobě a budou ti až moc přečuhovat po stranách a vleže je budeš mít v podpaží. Takže se stanoví ml, které tě dostanou na požadovanou velikost podprsenky a dle toho se pak hledá implantát s průměrem řekněme mezi 12,5 až 14cm

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené