arrow
profile_image
Motyleklu
od 22. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všem,kdo sem zavítal
Za chvilku tu bude léto,tak bych se ráda inspirovala tím,co za ozdoby a doplňky nosíte ve vlasech. Mám sice různých blbůstek plnou krabičku,ale absolutně nevím co teď letí a jestli s tím co mám vůbec budu IN. V zimě jsem si nechala ustřihnout ofinu,tak by se mi teď nad ní hodila nějaká pěkná čelenka. Poradíte co se nosí? Lucka

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak v tomhle směru je mi jedno, jestli něco letí nebo ne, na vlasy používám šátky, vážu si je na piráta, nebo jako čelenku, na selku, prostě všelijak. Pak obyč bavlněné barevné čelenky, hlavně na sport, protože mám šílené vlasy a sponky mi nedrží.

dříve jsem moc ráda nosila takový ty síťkovaný šátky všech možných barev, někdy na nějakej koncert, rockový fest....atd i pak šátek přes celou hlavu, no a moc se mi líbí z jemnýho šátku jen nějaká tenčí čelenka, pod vlasy jen uvázaná a spuštěná zaroveň s nima....šátku mají všude plno, tak musím jen dokoupit a pak to doladit...ale jinak nosím vlasy sepnutý jen klasikckou sponkou, občas vyhozený do nějakýho zapletený čehosi...jak se mi to povede a sepnutý akovým tím zobáčkem, není to skřipec, ale taková ta sponka kterých je teď všude plno...to je na léto úplně ideální

Nosím občas nějaké sponečky, čelenky...ale protože mám až moc husté vlasy, tak mi skoro nic nedrží

arrow
profile_image
Lenulka1
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám ráda čelenky, skvěle oživí účes.Nej jsou ty látkové-měkké

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych moc ráda něco nosila, už mám i dost dlouhé vlasy, ale vůbec si nevěřím a dělalo by mi potíže s tím vyjít ven. Ale před asi 12 lety jsem všelijaké vyčesané účesy a sponky nosila a občas mi vysekl někdo poklonu. To se mi nestávalo ani s krátkými vlasy, ani s rozpuštěnými. Jenže teď mám na to nějak malé sebevědomí. Ostříhat se mi nechce, vím, jaká tuctovka bych byla, při mém věku a postavě.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nu, mně se moc líbí čelenky, mám jednu krásnou širokou bílou s červenými puntíčky ale bohužel mám málo vlasů, a není to ono, pokud je nemám super navlněné a natupírované, takže ji nosím málokdy, když mám čas se načesat...

jinak nosím hodně všelijakých malých sponeček, které mi drží drdoly a pletence, měla jsem kraasné motýlky z HaM, ale protože jsem je nosila často, už se rozpadají na ples si ráda dávám do účesu květinu, mám jich pár, některé jsem si z gumiček předelala na sponku.

taky mám oblíbené takové ty klasické lupkací sponky, ale mám je v nějaké prodloužené verzi, a na konci mají pěkné štrasové kytičky. tímto prosím všechny, kdo někde viděli podobné delší lupací sponky prodávat (nejlépe třeba na netu), nechť mi dají vědět, protože jsem pako a nekoupila jsem si jich víc, než dvě...a moc se bez nich neobejdu velice děkuji !

co je in, je mi srdečně fuk nosím, co se mi hodí k tomu, co mám na sobě, a co se mi líbí

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky nosím na hlavě všelijaké blbůstky, klipsičky, ty malinké, sponky, čelenky a i látkové čelenky nebo šátky. Jestli se zrovna to, co mám na hlavě nosí, mi je taky jedno, hlavně že ten den mi na to zrovna sedí vlasy (znáte ty rána, jak s tím na hlavě bez pomůcek fakt nic nejde udělat), jde mi to k oblečení, líčení a cítím se fajn.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak já bohužel nemám ještě moc dlouhé vlasy, tak nosím jen klasickou sponku aby mi udržela na straně krátkou ofinu

Jakmile jsem viděla v Superstar Daru Rolins s čelenkou s mašličkou na hlavě + uplou vestičkou na tělo, neodolala jsem a čelenku s mašličkou mám doma taky Vypadá to hodně dobře na natupírovaných vlasech stažených dozadu.

arrow
profile_image
LHL
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc ráda bych nosila ve vlasech šátky, ale buď to neumím nebo na to nemám vlasy, prostě šátky padají, nedrží, posunují se... Není na to nějaký fígl nebo jsem vážně jelito?

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dcera nedávno koupila pérka v DM, různých barev, vždycky jich tam bylo více od jedné barvy. Teď je vůbec hodně pěkných doplňků do vlasů, jen nemám odvahu to nosit.

Cituji proxyna: ale bohužel mě většina čelenek tlačí

jj, mě taky. Proto moji mašličkovou mám s takovou elastickou stužkou, nebo jak bych to nazvala.

elenka s malikou

Cituji proxyna: ale neklouže to?

Já to nikdy nenosím na rovné vlasy, spíš na vlnité, aby byl objem, když vlasy stáhnu dozadu. A občas to zajistím dvěma černýma vlásenkama.

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já pořád něco nosím, na rozpuštěných vlasech sponečky s ozdobama, nejvíc ruzné hvězdičky, pak ráda nosím ty látkové čelenky, a když mám culík nebo drdol, tak jsem se taky zamilovala do čelenek s mašličkou, už mám asi čtyři a ještě hodně nosím jak psala PROXYNA čelenkogumičky, mám jich spoustu v různých barvách, tak kombinuju posle barvy oblečení.

Cituji Aysel: Proto moji mašličkovou mám s takovou elastickou stužkou

můžu se zeptat, kde se taková čelenka kupuje?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené