arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zajímá mě, jestli jste při tvorbě své bakalářské práce musely dodržovat kromě oficiálího zadání, které je svázáno v BP i zadání předběžné, nebo to předběžné mělo tvořit spíše pomůcku pro ty, kdo nevědí o čem psát. Samozřejmě jsem se ptala vedoucího, ale nemá ponětí. Díky

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na noeud: tak záleží na tom, zda to předběžné je někde oficiálně vedené a jak moc se odlišuje od toho "oficiálního". Já jsem u BP i DP jela podle zadání, které jsme pořádně s vedoucí už před oficiálním vypsáním a předáním katedře udělali konkrétně a to proto, aby bylo hned jasno, o čem budu psát a čeho se držet a nemusely pak nic měnit. Každopádně co se týče osnovy, tak třeba u nás - to, co napíšeš do zadání, které jde k podpisu vedoucímu katedry a potom ho dáš do vazby, tak je závazné a nesmí se měnit v ničem.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji smarny: Každopádně co se týče osnovy, tak třeba u nás - to, co napíšeš do zadání, které jde k podpisu vedoucímu katedry a potom ho dáš do vazby, tak je závazné a nesmí se měnit v ničem.

Pokud je to zadání už někdě vedeno, měnit by se to nemělo. Ale asi se to může mezi školami lišit.

Cituji noeud: Samozřejmě jsem se ptala vedoucího, ale nemá ponětí.

A on to nemůže nijak zjistit? Podle mě by toto vědět měl.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dendínka: A on to nemůže nijak zjistit? Podle mě by toto vědět měl.

Přesně tak, já taky studentům zjišťuju pokaždé aktuální info, pokud něco sama nevím.

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Dendínka: A on to nemůže nijak zjistit? Podle mě by toto vědět měl.

Prý neví od koho, v pokynech rektora to není a na studijním nikdo nic neví. Byla jsem se ptát na tom studijním a řekli mi, že v oficiálním zadání lze cokoliv změnit, ale v předběžném nikoli. Z toho usuzuji, že by to nemělo být důležité, když se to nemění, ale oficiální ano.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na noeud: Co to je za školu?

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji noeud: že v oficiálním zadání lze cokoliv změnit, ale v předběžném nikoli

Aha, tak to je tedy pořádně zvláštní. Spíš bych řekla, že by to tedy mohlo být naopak, ale pokud Ti to řekli takto, tak máš asi jasno.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené