arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím Nedávno mi tu někdo posílal odkaz na web správné podprsenky a dočetla jsem se, že teď otevřeli taky obchod. Chci se zeptat, jestli už jste tam někdo byl a jak to tam vypadá/probíhá? Já jsem taková docela stydlivka a tak se bojím aby to nebylo nějaké teatrální vystoupení jako předvádí třeba paní Konarovská :/ Hlavně mi v kalkulátoru vyšlo 65C a zatím jsem tuhle velikost nikde nesehnala, tak přemýšlím, že bych se tam zašla mrknout. Tak snad se tu někdo najde, kdo už otestoval Předem děkuju za odpověď

V obchodě jsem zatím nebyla, ale v příštích dnech se tam chystám

Myslím si, že slečny nebudou tak "ostré" jako paní Konarovská, že by ti např. lezly do kabinky a sahaly na prsa

Ale na druhou stranu ti určitě pomůžou. To, že po tobě budou chtít, aby ses jim v podprsence ukázala neber jako nevýhodu. Ony tomu rozumí
Neboj se

Jinak tvou velikost tam určitě mít budou Můžeš kontaktovat i uživatelku Ginfizz, to ona má web správné podprsenky

arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerkaP: děkuju za odpověď, tak dej pak vědět, jaký to tam bylo Já ještě teď koukala na Facebook a tam už někdo psal svoje zkušenosti a docela super co sem tak koukala, tak asi zajdu: Jako nejsem zvyklá, že mi někdo leze do kabinky, ale správnou velikost fakt potřebuju. Tak se tam teda asi vypravím dík

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nechápu ten kalkulátor velikostí nosím podprsenku velikosti 75C a vyšlo mi 65 FF pravdou je, že v USA u Victoria Secret mi řekli že mám 65 DD takže dvojité D, ale to se mi nezdá...takže díky asi tam taky zajdu.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Didonka: zajdi si, já léta nosila 80AA a teď mám podprsenky 65D, možná bych u něčeho snesla 65E a jestli máš prsa, která stojí za řeč, tak těm 30FF můžeš poměrně dost věřit, kámoška má zhruba tuhle velikost a má takový pěkný "trojky"

arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já se tam jdu dneska podívat, pak napíšu

Reaguji na Chicabella: Jsem zvědavá

arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerkaP: no tak jsem už doma a super! Odnesla jsem si čtyři podprsenky a velikost - nemůžu uvěřit - 65D!! Rači neřikám, co jsem měla do teď za velikost.. Musím obě dámy moc pochválit, obchůdek je příjemný, výběr veliký a fakt jsem se nestyděla. Slečna mě v kabince změřila a pak mi nosila jednu podprsenku za druhou, spíš co sem si řekla, že se mi líbí. Když mi něco neseděla, tak mi ukázala proč a přinesla jinou velikost nebo střih. Pak jsem dostala dárečky od Dove, vzorek pracího prostředku a ještě detoxikační tablety.. no co víc si přát? Jsem moc spokojená, ale teď mám zásobu, že tam asi dlouho nepůjdu. Ale starý podprdy letěly hned do koše

Reaguji na Chicabella: Tak to zní víc než dobře A jaké jsou ceny?

arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerkaP: nevím, jaká byla nejlevnější, ale podle toho co jsem já koukala tak nejlevnější podprsenky byly za 600Kč a pani řikala, že nejdražší je akorát sportovka za 1300 Kč. Většina podprsenek tak 800-1000Kč bych řekla. Pro mě je to hezká cena

Reaguji na Chicabella:
Tak to jsou hezké ceny, navíc podprsenky kvalitní a dobře padnoucí
Tak to se tam také musím vydat

arrow
profile_image
kenses
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To zní výborně, zatím sem byla pouze v Le Chaton, kde mi sice poradili správnou velikost, ale ty ceny...i s 50% cenou sem tam nějaký ten tisíc nechala, tak sem docela zvědavá do tohoto obchůdku

Cituji kenses: Le Chaton, kde mi sice poradili správnou velikost

Tam jsem byla taky, ale bohužel paní Konarovská nemá obvody 65.
Navíc ty ceny jsou fakt vysoké.

arrow
profile_image
duckie
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně paní Konarovská změnila život
Koupila jsem si u ní svojí první opravdu správnou velikost podprsenky. Nevím, jestli jsem měla štěstí, ale já mám právě obvod 65, takže jsem tam nechala ukrutnej ranec za jednu práskačku.
A díky webu Správná podprsenka jsem zase objevila dost e-shopů, kde tu svojí správnou velikost můžu koupit za výrazně lepší peníze

Nejsem z Prahy, ale mít to poblíž, tak budu ráda nakupovat tam, protože stránky jsou skvělý, tak obchod musít být ještě skvělejší

A jakou tam máj sportovku? Já na svý prsa seženu v kameném obchodě akorát Freyu Active, je dobrá, ale chtěla bych zkusit jinou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené