arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
paní Konarovské jsem si všimla prvně v pořadu Nahá jsi krásná a od té doby jsem viděla ještě pár videí, kde ženským vybírá prádlo (prozeny.cz) a dokonce od kolegyně z práce kamarádka při jedné ze služebních cest do Prahy se u pí.Konarovské zastavila a s jejím přístupem a radami je děsně spokojená. Horší už je, že u ní nechala za soupravičku skoro pět tisíc, což je teda silně nad můj rozpočet
Zajímalo by mě jestli víte o nějakém obchůdku, kde je prodavačka, která dokáže dobře poradit a vybrat padnoucí prádlo stejně tak jako zmíněná pí.Konarovská. Anebo jestli jste případně byly třeba u ní... Já třeba chodím nakupovat značky Triumph a Wonderbra příp.Lormar, Sielei a ani v jednom z těchto obchodů na odbornici nenatrefíte.
Jsem zvědavá na vaše příspěvky, hezký den všem!

arrow
profile_image
multi81
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to by mě taky moc zajímalo a nevíte někdo, jestli taková šikovná prodavačka není někde v Ostravě? Pořád bojuju s podprsenkama, mám menší prsa, ale skoro v žádné se necítím pohodlně.

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to já bych zas ocenila tip na obchůdek v Brně sice nemám nějak pocit, že bych bojovala s velikostí, ale vzhledem k tomu, že paní Konarovská "sprdla" všechny ženský za blbě vybranou velikost, tak už si nedělám iluze ani já a dost ráda bych znala svou opravdovou velikost

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zuzka
Zuzko, moc děkuji za tip! A jaké tam prodává značky?

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Darinka_x: paní Konarovská "sprdla" všechny ženský za blbě vybranou velikost, tak už si nedělám iluze ani já a dost ráda bych znala svou opravdovou velikost

Přesně, zajímalo by mě, jestli si tedy podrpdy vybírám správně nebo za co bych dostala vylágoš Znáte takovou nějakou odbornici v Brně?

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mado
Práááávě a teda do Prahy se bohužel nedostanu a i kdybych tam jela, tak cenové relace v obchůdku paní Konarovské jsou opravdu moc vysoké představovala bych si tak obchůdek, kde seženu podprdu do tisícovky

Darinka_x
Taky doporučuji obchod na Orlí v pasáži...paní je úžasná, příjemná, poradí, vyzkouší tolik podprsenek kolik je potřeba, já jsem tam strávila víc jak hodinu a celou dobu se mně paní věnovala, nosila mně různé podprsenky a zkoušeli jsme, kontrolovala mně zda mi to sedí, jak to vypadá....fakt jsem spokojená! Navíc je to ohromně hezká a příjemná ženská! Má tam víc značek, nepamatuju si všechny, ale já si tam kupuju podprsenky značky Lemax, což jsou jediné podprsenky, které mi opravdu výborně sedí a dělají hezká prsa, s mou velikostí mívám všude problém, ale tady ne!

arrow
profile_image
Zako
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zuzka
Tyy jo, tak na Orlí snad hned běžím. Já mám s podprsenkama věčný problém a nikde nejsou schopni kloudně poradit!
A v jakých cenách se na Orlí podprsenky pohybuji? Cca

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem viděla na stránkách Galerie Orlí, že Dita fashion prodává velikost C až F, mno tak sice si kupuju 80 C, ale kdoví jak to se mnou ve finále je. Příští týden jdu do města, tak tam zkusím nakouknout.
Máte ještě jiný typ na podobný obchod?

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zuzka
ano přesně tak, paní na Orlí, v Brně je skutečně také odbornice a krásná ženská, která umí skvěle poradit! doporučuji

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zako ale kolem tisicovky je už dražší u ní ...na Orlí
má i levnější podprdy,já mám za 550 kč a je to moje nej podprsenka, je skvělá, takže ceny nejsou přemrštěné, jsou tam i levnější a pěkné....

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jinak pro menší prsa moje malé jedničky doporučuji podprdu Miracle by Luna
/na omlázku je založeno samostatné téma/ to je skvělá podprsenka a dělá mi velká prsa a netlačí, krásně sedí /kupovala jsem přes net/
je drahá , ale nelituju, nosím pomalu jen ji a ještě tu od paní Dity

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ambra
Tak to máš dobré, že ti podprsenka kupovaná přes net sedí, já jsem taky udělala pár pokusů s objednáváním z netu a neseděla mi nikdy takže to už riskovat nechci, víš. Spíš teď pomrkávám po Lormar extragel, ale prvně asi zajdu za paní Ditou, začínám na ni být hodně zvědavá!

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no pokud máš blbé zkušenosti tak raději jdi za ní, tam si vybereš, nemá vyloženě zdobené podprdy, spíš hladké....není to velký obchod, je maličký, ale já si vždy vybrala,mám od ní asi 4 podprdy...od nikoho jiného ani nikam jinam nechodím /kromě tý miracle by luna/ to jsem riskla a vyplatilo se, paní u které jsem to přes net kupovala v jejím inter,obchůdku byla taky skvělá, dost mi při výběru podprdy přes net radila a radila dobře

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ambra
že bych měla blbé zkušenosti to né, ale každá ta prodavačka se tě akorát zeptá jakou chceš velikost a tu ti pak sundá z ramínka a jdeš zkoušet, jinak že by proběhla nějaká rada nebo doporučení to ani náhodou, tak spíš proto by mě zajímalo jaký by byl rozdíl v mém výběru a výběru odbornicí Hladké podprsenky mi vůbec nevadí, právě naopak - 90% podprsenek mám hladkých, jen různé barvičky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené