arrow
profile_image
VerunkaStar
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahojte, chtěla jsem se zeptat jak je možné, že pokaždý po udělání nehtů vypadají nehty dobře, ale jakmile začnou odrůstat tak gel na spodní části lůžka vypadá hrozně, a je opravdu lehké ho odloupnout? Zkoušela sem dát hodně gelu, po druhé málo gelu, zkoušela sem víc věcí,ale pořád to samé. Můžete mi prosím někdo poradit?

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na VerunkaStar: chtělo by to vyfotit, abychom měly představu, co konkrétně to dělá

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejspíš to jsou odchlipky. Řekla bych, že chyba je v technice modeláže (špatné odmaštění, gel se dostane až na kůžičku,...).

arrow
profile_image
VerunkaStar
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Tak takhle vypadají například po měsíci sundavání, je mi líto, že to tak vypadá a neni nikdo kdo by mi poradil co mam dělat jinak

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na VerunkaStar: no tak upřímně tady je špatně všechno...ty máš nějaký kurz nebo jsi samouk?

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na VerunkaStar: Pěknej hnus...promiň,ale je to tak...jak píše Lucrezia,tady je špatně úplně všechno a pokud si myslíš,že vypadají dobře,tak si na tom špatně asi i ty...Doporučuju,pokud je chceš dělat sobě nebo pár kamarádkám,kterým na kvalitě a vzhledu moc nesejde,zaplať si aspoň základní kurz pro domácí modeláž...stojí asi 1500,-ale aspoň budeš vedět jak se nehty dělají a nebudeš plácat takové hrůzy...

arrow
profile_image
VerunkaStar
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Tak napříkald tyhle sem delala dnes a promin, ale opravdu mi to nepřijde jako hnus, a nemuzu nehty mé zákaznice hlídat na každém kroky, když pracuje ..

DSC00150.JPG

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na VerunkaStar: Promiň,ale kdejaká holčina co dělá nehty doma je umí o 1000% lépe...tohle je opravdu děs...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené