arrow
profile_image
Elisinda
od 19. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, ve svých 19 letech jsem se rozhodla pro rovnátka a chtěla bych poradit ohledně dobrého ortodontisty v Uherském Hradišti, Uherském Brodě, popřípadě ve Zlíně či Otrokovicích. Zajímá mě jejich přístup, výsledky a taky cena (nejlépe v případě keramických rovnátek). Děkuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám dobré zkušenosti s paní doktorkou Klimešovou

Je to milá, postarší paní, co nejvíc věcí se snažila dělat přes pojišťovnu. Měla na rovnátka dobou cenu. Ale teda je pravda,že fixní nedělá ( a ty chceš asi fixy). Výsledky byly dobré,ale já jsem se na to prostě vykašlala,moje blbost no.

Pak ještě hodně kamarádek chodilo ke Sládkovi do Veselí, ale prý nic moc. dost se zhoršil,moc se s tím nepárá.

Toť má zkušenost

Já chodím ke Sládkovi a jsem u něj spokojená. Nepáře se s tím, to je fakt, ale je vidět, že tomu rozumí. Ke Klimešový jsem chodila jako malá a nic moc.

arrow
profile_image
Elisinda
od 19. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Mangogirl: Dělá Sládek i fixní keramická rovnátka? Stála bych radši o ně, ale co jsem tak pročítala fórum, někoho doktoři přemlouvali spíš ke kovovým (protože s keramickýma nemají moc zkušeností apod.) Tak ať se takových vyvaruju

Reaguji na Elisinda:
Tak to nevím, mně ani ségře je ani nenabízel. (My je teda stejně nechtěly). A v čekárně jsem je taky na nikom neviděla. Zkus jim kdyžtak zavolat, sestřička je moc milá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené