Ahoj chtěla jsem se zeptat kdy jste otekly a jak dlouho otok trval? A napište prosím co vám bylo dělané. Já jdu na břicho a boky.

missys
tum lipo stehen vntř i vnějš a kolena. Otoky začaly asi 3 den po op a zatím neskončily. Jsem 10dní po. Určitě pomohl Wobenzym a mast Heparoid.

arrow
profile_image
Pavlla26
od 21. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ,
já mám krátce také břicho a boky(9.den po operaci), otoky stále mám, dnes jsem byla na kontrole - ale vše ok... a kdy ustanou? No,nevím. Dle primářky si břicho "sedá" nejdýl, klidně i 3-6měs,tak uvidíme. Ale už teď to stojí za to, určitě se můžeš těšit. Já teď po lipu mažu Liotonem 100tis a nic víc, zatím v poho.

holky tak jsem 2.den po liposukci vnějšků a boků a nohy mam oteklé jak blázen! i kolena mam šileně oteklý a vypadá to hrozně a navíc je to dost nepříjemné...Beru 3 krát denně 2 tablety Aescin Teva ale nevidim že by to pomahalo.... nevite jak dlouho to bude trvat?

missys
Vydrž, nejhorší jsem to měla tak týden. Jsem teď měsíc po lipo a ještě pořád nosím obleček, mám modřiny a otoky. Zkus to mazat Heparoidem.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já když ležím tak ani oteklá nejsem, max. mi otečou trochu boky, pak začnu něco dělat a otéká mi střídavě břicho, třeba jen jedna strana, nebo spodní část.....je to normální??

hot babe Fergie: ja to mam stejny, kdyz rano vstanu tak nejsem natekla tolika a pak pres den to natyka vis jak se hybeš a tak to je jasný , je to normalni

chrastitko: a od kolikateho dne po operaci se muze mazat?

missys
mazala jsem od 3 dne po operaci, jen nesmíš namazat místo, kde jsou vpichy po lipce. Mazala jsem to večer po sprchování- tam kde vidíš modřinu a tam ,kde cítíš otok, nebo hrbolek. Jsem měsíc po operaci a modřiny už nemám skoro vůbec( měla jsem je fakt hrozné) a otoky mám nejvíc na vnitřních stehnech. Teď už nemažu.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

missys
děkuji moc,já jsem strašpytel
jinak mě dr říkal, že až třetí den, až si svleču obleček tak namazat, nechat uschnout a zase obléci, ale někdo maže i dřívě....

A ještě mě napadlo. Tak 3-10 den po opce jsem večer strašně natékala i dole v lýtkách a kotníkách- doktor mi poradil si nohy si ovázat jako před opkou- od chodidel až po kolena- aspoň na noc. Mě to pomohlo.

arrow
profile_image
Reennddyy
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,tak já jsem 5dní po lipo boků,břicha,vnitřních a vnějších stehen,včera jsem se poprvé svlékla z kompresu a ty modřiny jsou fakt hustý,mažu se gelem Heparin-AL-30000.Bylo mi doporučeno od doktorky ať si koupím wobenzym,ale když jsem přišla do lékárny,tak mi tam bylo doporučeno APO-CURENZYM,že je to to samé,ale o trošku levnější(60tb.-300Kč) a hlavně se berou jen 2tb. 3krát denně,takže i déle vydrží.Můžu říct že mi hodně pomohly...Holky a za jak dlouho jdou tak přibližně znát konečné výsledky?

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reennddyy
takže jsi nakonec byla u mudr. pruchové?
konečné výsledky by měli jít vidět tak za 1-2 měsíce, bříško muže trvat prý i déle

Reennddyy
Tak já mazala heparoidem a zobala Wobenzym - bude to podobné, co máš. Taky mi to hodně pomohlo. Jsem 4 týdny po a jdou vidět výsledky, ale pořád mám otoky- nejvíc vnitřní stehna- kompres další 2 týdny, potom kontrola, tak uvidím.

arrow
profile_image
Reennddyy
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jojo byla jsem u ní,byla to náhoda,psala jsem jí dotaz,ona odpověděla a když jsem se jí ptala kdy by měla volný termín,tak mi řekla že jí odpadla němka 8.4,tak že bych mohla jít místo ní.Takže za 10dnů jsem šla na lipku(sice až v 7 večer,ale jiní doktoři měli volné termíny až v květnu a já mám jet 19.června na dovču).Jinak p.Průchová je strašně milá a sympatická pani.Nejhorší co pro mně bylo byla cesta z Prachatic do Plzně(150km) jsem se odvezla a i přivezla-cesta zpět byla šílená,už bych do toho znova nešla.Určo sem dám fotečky,ale nejdřív za týden až mi vrátí foťák.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené