arrow
profile_image
elisss0
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla bych se zeptat, jak dlouho jste čekaly, než vám přišlo objednané oblečení. Chtěla bych si tam objednat plavky, ale pokud je tam stejně dlouhá doba dodání jako u bonprixu ( což u mě bylo cca 2 měsíce), tak by to nemělo cenu.

Pokud už tady takové téma je, tak se omlouvám, ale našla jsem pouze bonprix.

Objednávala jsem kabát, přišel asi za měsíc, navíc úplně jiný a velký takže tak, já u nich kdysi ráda objednávala, ale teď to nějak nedoporučuji.
Jinak zboží bylo kvalitní, z této stránky zase doporučuji.

arrow
profile_image
veve63
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som si tam pre rokom objednávala tiež niake šortkové plavky a ktomu niake trička ( približne na začiatku leta aby som mala čo na dovolenku ) a prišlo mi to za niaky mesiac...keď som mala po dovolenke takže tak...ale ako kvalita je dobrá

arrow
Neprodává v Bazaru

Přišlo mi to asi tak za měsíc,a kvalita dobrá..(sportovní podprsenky)

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě přišlo tričko asi za 3 týdny

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nejmíň čekala asi měsíc a nejvíc skoro dva měsíce....
Kvalita....jak co, ale většina věcí docela dobrý. Ja objednávám docela často, takže už jsem si zjistila jaká velikost mi od nich sedí....

arrow
profile_image
mrjf
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Většinou tak měsíc, něco nedorazilo vůbec.

arrow
profile_image
Jocelinn
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

špátná zkušenost..doba dodání je kolem měsíce a většinou to zboží je uplně jiné nebo jiná velikost, materiál.. No hrůza!

arrow
profile_image
elisss0
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak to nemá ani cenu si ty plavky objednávat, že já se vždy "rozhoupu" až tak pozdě.

arrow
profile_image
Adria
od 20. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já objednávala asi před dvěma měsíci a zboží mi došlo ani ne do týdne. Taky jsem se strachovala, že budu čekat měsíc, ale tohle mě mile překvapilo. Ale jak se tak dívám, jsem asi jediná s tak pozitivní zkušeností. Z Otta jsem objednávala již kdysi, ale bohužel už si nepamatuju, kdy mi zboží přišlo tehdy. Ale musím souhlasit, že ty ceny jsou dost přemrštěné a kvalita zboží tomu neodpovídá ani náhodou.

arrow
profile_image
Pixie
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já čekala cca 14 dní, ale je to takové, že každému jinak, takže se doporučuji, jestli sháníš narychlo podívat v nějakém kamenném obchodě.

arrow
profile_image
totik
od 8. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já doporučuji zavolat na infolinku..taky jsem z otta vloni chtěla plavečky, ale potřebovala jsem je do dvou týdnů. Tak jsem zavolala a bylo mi řečeno, že v takovém termínu v žádném případě, že to vidí tak na dva měsíce.

arrow
profile_image
Lillyth69
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje zkušenost je většinou 2-3 týdny Já tam objednávám často, už se mi taky stalo, že jeden kousek nedorazil vůbec, ale vždy mi přišlo to, co jsem si objednala, velikost taky sedí..

Dřív jsem objednávala docela často, ale dnes si raději zajdu do obchodu, nechce se mi totiž tak dlouho čekat.... Jednou jsem si objednávala trička, tílka....a taky ještě plavky, dodávku mi rozkouskovali, takže průběžně chodily balíčky určitě přes měsíc a plavky poslali až nakonec, když jsem přijela od moře asi teprve ještě za týden.... kvalita je různá, svetřík stále pěkný - nosím asi už 4 roky, mám od nich i kalhoty O.K., ale plavky byly pro mě zklamání, nic moc materiál, spodní díl byl na zavazování - a ty šňůrky se rozvazovaly, jak ten materiál byl kluzký.... chce to vybírat... velikosti seděly dobře.

arrow
profile_image
kalia
od 16. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak vidím, že se u otta nic nezměnilo Čekat na nějaké tričko měsíc, to raději koupím jiné a jinde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené