arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ,mám na vlasech od Palette shampoo 113 černou dnes si poprve myji hlavu ,ale hrozně moc mi šampon pouští ...myslíte ,že je to dobré znamení ,že se to vymyje alespoň na tmavě hnědou?Jinak nemohly by jste mi poradit nějaké zábaly,kúry nebo něco takového abych se toho zbavila? Moc děkuji za všechny rady B.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bárbaraM:
ahoj, myslím, že je to dobré znamení, koneckonců je to jen přeliv a ten by se vymývat měl
Jinak mě osobně "leze" barva dolů po zábalu z kokosového oleje

arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na eileen11: Ahoj ,prosímtě máš zkušenosti s tímto paletkem?Jinak prosímtě nevíš ,kde kokosový olej seženu?Můžu se ještě zeptat po zábalu kokosovým olejem si sleze barva nebo šampon?Díky moc

arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na eileen11: Mnoho lidí tady píše totiž ,že se jim vůbec nevymývý ,ale stejně mám obavy ...jinak kde bych kokosový olej sehnala?

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bárbaraM:
promi\ń zapomněla jsem se u stromečku
no, já se barvím "natvrdo" barvou už a na to s tím kokosákem jsem přišla náhodou - chtěla jsem si vlasy trochu zregenerovat a kokosák mám moc ráda, tak jsem si udělala zábal a ejhle - barva pouštěla jak blázen - mmch o to mi nešlo, spíš mě to naštvalo
Právě že ten kokosový olej je na vlasy moc fajn, tak mě napadlo, že by Ti to třeba pomohlo, určitě tím nic nezkazíš
Já si kupuji v lékárně od zn Saloos, ale prodávají ho i některé drogerie - třeba DM

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Našla jsem tady na Omlázku téma "Zesvětlené vlasy po kokosovém oleji", nejde mi to zkopírovat, tak si to zadej do vyhledávání, je to tam dobře rozebrané

arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na eileen11: Ani nevíš jak jsem ti vděčná moc děkuju za rady a přeji krásný zbytek vánočních svátků

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bárbaraM:
no hlavně, aby to pomohlo, taky přeju pěkné Vánoce

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem ho měla jednou asi před 5 lety a vůbec se mi nevymyl, držel jako barva

Reaguji na bárbaraM: mně to udělal i olivový olej i "kokosáč" při smývání to šlo i s barvou, pravidelně při používání mi světlaly vlasy

arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak dlouho jste ty oleje museli používat? Nezůstávali vám tam fleky a vrálity se vlasy do původní barvy ? Díky moc B.

arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zní to blbě, ale buď ráda že se ti vymývá, jsi snad první člověk u kterého to slyším

Reaguji na bárbaraM: já jsem to nedělala záměrně, ale zkus si dávat zábaly i na celou noc klidně

Někde jsem slyšela, že na vymývání pomáhá Head and Shoulders s citrónem...neptej se mě proč, fakt nevím xD Možná pak šampony, po kterých se ti vysuší vlasy...ze suchých vlasů barva slejzá rychleji.

arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blacky: Teda doufám ,že se vymývá ...pouštělo mi to černou ,když sem oplachovala šampon

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené