arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedávno jsem si všimla nové řady od pantene, bohužel jsem neměla moc času zkoumat složení jestli je opravdu nature Nezkoušel někdo?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak v dm teď mají akci na masku z této řady - 200ml za 80Kč, jinak stojí 129Kč

arrow
profile_image
luxinka mojeid
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

sapca

Mám doma šampon, myla jsem si s ním vlasy zatím jednou, ale udělal fajn objem, takže za mě zatím spokojenost. Nejsem žádný chemik, takže se v tom úplně nevyznám, ale silikony šampon neobsahuje (balzám i maska silikony mají), pokud tě zajímá tohle. Chemie to je, co si budeme nalhávat, žádné nature složení tam nehledej.

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, já si koupila šampon i kondicioner, zatim jsem se jimi myla jen jednou, ale vlásky mám moc hezký... nevím, jak moc je to nature, každopádně pěkně voní a vlasy mám hezký, takže za mě 1

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak asi až dopotřebuju svoji várku šampónů tak ho zkusím Pro mě je důležité jestli nejsou v šampónu silikony(což u tohodle vypadá že nejsou), vlasy mi pak tíhnou a jsou bez objemu. Co ta maska? Nezkoušel jste někdo? Celkem mě láká, když je teď v akci.

arrow
profile_image
luxinka mojeid
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

sapca

Tak jsem konečně důkladně prozkoumala složení šamponu a našla jsem tam položku Dimethiconol Ale já mámjemné a rychle se mastící vlasy a celkem v pohodě, po tom prvním mytí mi vlasy nějak výrazně neplihly.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Včera jsem si koupila tu masku,jsem moc zvědavá,zítra ji vyzkouším.Krásně voní!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já už si jí taky koupila a nic moc..

arrow
profile_image
labut
od 19. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůně příjemná, objem udělal a to mám vlasy dlouhé víc jak do půl zad, ale bohužel taky lupy aspoň mi pro příště odpadá vybírání a jdu rovnou pro Head & Shoulders

arrow
profile_image
ruzicka
od 27. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem z něj nadšená, v časopisu byl vzorek i s balzámem, ráno měly vlasy objem a vypadaly jako čerstvě umyté, za mě 1 s *

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené