arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
máte některá zkušenosti konkrétně s touto řadou? Na Pantene slyším dost často špatné recenze, ale na tuhle řadu jsem teď četla i pár dobrých a viděla jsem ji teď v akci, tak víte jak to chodí, najednou potřebuju nový šampon... Mám hodně suché vlasy, ale zároveň i dost jemné, tak nevím, jestli se pro mě hodí. Uvítám jakékoliv zkušenosti nebo postřehy na šampon, kondicionér, masku i sérum.

arrow
profile_image
Ivcca
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahooj

Já mám suché, jemné vlasy..strašná kombinace A s Pantene nemám zkušenosti vůbec ale co mě nejvíc vyhovuje je dětský šampon a nebo Sayos volume

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bejbee: Zkušenost nemám, jen bych tě upozornila na to, že Pantene je dost narvaný silikony... zas na druhou stranu, někomu právě to vyhovuje Pokud je v akci, tak ho vyzkoušej, sama uvidíš jestli ti sedne nebo ne

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Suzie: To mě právě vůbec nevadí, naopak, jak mám něco bez silikonů tak je to pro mě katastrofa, jsem zvyklá na Dove a ty jsou taky určitě plné silikonů.

arrow
profile_image
screenfunny
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já používám třeba Nature Fusion a moje vlasy se neskutečně zlepšily. Mám masku Intense repaire a po jejím použití jsou vlasy krásně hladké a lesknou se, takže já můžu jenom doporučit.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě je balzám skvělý, ale chtělo to střídat. Teď ho používám 1x za 14 dní (nechávám působit velmi krátce a stačí malé množství) a vlasy mám fakt super - hladké, jemné, lesklé a krásně se rozčesávají. Po jeho použití mnohem hezčí než po jiných. Je ale dost hutný, takže chce dobře propláchnout teplou vodou.
Se šamponem zkušenosti nemám a ani bych ho na vlasy nedala.

Tady jsou na balzám Intensive Repair recenze (dost rozdílné). Někomu sedne, jinému vůbec.
https://www.omlazeni.cz/recenze/pantene-intensive-r epair-balzam-1708.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené