arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, prosím o info, jestli nebudou ty spoje vidět, když mám jemné krátké vlasy (mikádo). Takvé dost jako splihlé, když si je úmorně nevysuším kulmofénem

arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslim, že budou..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak ono taky záleží, kolik těch spojů budeš mít a kde je budeš mít připevněné...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednou jsem prodlužovala blond krátké vlásky ani ne mikádo páskama a nebyl problém s tím, že by to bylo vidět. Spíš ti dá zabrat dobrý sestřih, aby vlasy vypadaly kompaktně a nebyl tam velký skok v délkách.

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to mám vzadu dost sestříhané. Není to vysloveně mikádo, ale spíš podkova. Nechci samozřejmě dlouhé vlasy na zadek, mám rozum. Hlavně je chci zahustit a tím, že je mám jemné tak se mi u konců kroutí a tak. Vzala bych si nejkratší délku prodlužka.Asi půjde hlavně o tom, kam to nalepit..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud si budeš kupovat pásky např. Perfectress, tak by ti měli dát návod kam přesně nalepit nebo si to najdi na youtube, tam jsou videa.
Nejvíc zaleží jak máš dlouhé vlasy cca od půlky hlavy, protože spodek se ti zakryjí pásky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

V tomto článku je vidět jak vypadá prodloužení na slečně s krátkými vlasy.
http://ona.idnes.cz/s-novymi-vlasy-si-pripadam-sex y-rika-ctenarka-romana-f9w-/krasa.aspx?c=A080318_1 24453_ona_krasa_jup

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, poznat to jde, ale je to jediný odkaz na prodloužení vysloveně krátkých vlasů, co jsem našla
V článku má slečna naprosto ošklivě udělané vlasy, barvou počínaje střihem konče, ale s dobrým střihem( tedy sestříháním vlasů tak aby do sebe dobře zapadaly) a sjednocenou barvou se dá udělat prodlužko i u kratších vlasů.

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím proč, ale to video mi nejde

arrow
profile_image
inama
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Memiel: No nejen,že to jde dost poznat,ale ten melír? Nechápu proč jí neudělali raději jemné proužky v přírodní blond barvě a raději jí tam nacpaly několik do bíla odbarvených,tlustých "jelit"..
Reaguji na Yaaya: Tohle je krásné prodlužko,nic není poznat a jde toho docílit i u kratších vlasů,stačí pramínky napojit ke kratšímu vršku a sjednotit barvu..

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já šla do pásků z mikáda. Fotky mám v diskusi https://www.omlazeni.cz/prodlouzene-mikado-77-10895 -0.html

Nezáleží, jak máš vlasy jemné, ale kde budou umístěné pásky.

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

krása pehot. Zůstala si u prodlužka?

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nikki1988:
no zatím jo. V březnu to byly 2 roky, co ho mám a už jsem to chtěla letos na léto sundat...ale...nějak se mi ještě nechce. Svoje vlasy už mám celkem dorostlý, takže už mi stačí daleko míň pásků, za tu dobu už jsem se s těmi vlasy sžila, už vím přesně co a kam nalepit, jak to česat do účesů, prostě už jsem si na ně tak zvykla, že až je sundám, tak to snad obrečím . No zatím si ještě prodlužko chvilku nechám.

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No máš to super, ale mně se líbily i ty krátké. Jseš kočka. Ještě prosímtě, odkud máš pásky? Možná si to už někde psala, ale nenašla jsem to. dík

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Yaaya: Takhle: odkaz má vypadat prodloužení vlasů s melírovanými vlasy

to je práce dlouhovlásky to dělala určitě Petruška ona je na to profík má na to prostě talent.

já osobně bych si tedy pásky do jemných vlasů nedala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené