arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Prosím poraďte mi, založila jsem si účet PayPal abych mohla nakupovat na ebay bohužel vůbec nechápu jak se s tím zachází. Četla jsem tu všechny diskuze ale nikde není odpověď na to co potřebuji. Zajímalo by mě jestli musím někam přidat svoji kreditní kartu a informace o ní. Jde mi totiž jenom o to abych na PayPal měla nějaké peníze na nakupování - nehodlám tam nic prodávat. Takže když si chci poslat na tento účet nějaké peníze kliknu na Top up - tam opíšu informace o platbě a potom je z mého účtu normálně pošlu? Děkuju moc za příspěvky a omlouvám se za další diskuzi s téma PayPal..

arrow
profile_image
Terulina
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No jestli už máš Paypal založený a chceš si na ebay něco koupit, tak nikam žádné info zadávat už nemusíš, protože pokud už ho máš založený tak jsi tam zadávala info o tvé kartě, a když si něco na ebay koupíš tak se přes to automaticky překlikneš a už nic nevyplňuješ... až to koupíš tak se tě to zeptá jestli chceš věc zaplatit, dáš ano, přihlásíš se na paypal a samo se ti to strhne z karty. Takhle to mám alespoň já, nevím jestli to funguje i jinak, nikdy jsem si tam žádné peníze nevkládala a normálka na ebay nakupuji.

Pokud chceš nakupovat pouze přes ebay, vůbec se s tímhle nemusíš zaobývat. Když si něco na ebayi koupíš, tak ti to tam napíše pay now, ty na to klikneš, přihlásíš se, přidáš si tam kr. kartu myslím a ono ti to samo strhne peníze z karty, takže nemusíš nic posílat z karty na paypal a z paypalu na ebay. Je to jednoduché, snad to ode mě pochopíš

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já sem tam právě nikam info o kartě nedávála - žádný číslo mýho účtu atak.. A zmátlo mě že v ostatních diskuzích holky psaly že musely čekat na nějaký potvrzovací kód aby mohli z té karty platit

arrow
profile_image
Terulina
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No když jsem si ho já zakládala, tak jsem tam opisovala nějaké číslo ze zadní karty, a do kdy mi vyprší apod. a taky jsem potom čekala na potvrzovací kód, tak to nemáš asi zcela aktivní...

Cituji AJUSHkax: holky psaly že musely čekat na nějaký potvrzovací kód aby mohli z té karty platit

no to ano a jaký máš status?verified?nebo?

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na prorsum:
mám tam get verified - takže tam musím někam přidat svoje informace o kreditní kartě jo?

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na prorsum:
jo už to mám stačilo na to kliknout děkuju moc holky - já sem na tohle prostě strašný dřevo

Reaguji na AJUSHkax:
...já se snad i tou holkou jednou stanu

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kartu tam zadávat nemusíš. Jsou 2 způsoby jak "verifikovat" - nebo aktivovat Paypal. Buď už zmíněnou kreditkou, kdy zadáš do Papalu údaje a on si přes ní z Tvého účtu (ke kterému kreditka patří) strhne peníze a potom ti je zase vrátí (ověření, že lze disponovat s účtem propojením kartou), nebo dobitím - z tvého účtu - to je to, na co se ptáš.
Správně jsi napsala, že zvolíš TOP UP. Tam tě zajímá číslo účtu banky, na kterou máš poslat peníze (Unitcredit bank) a HLAVNĚ poslední údaj Transfer ID. To je hodněmístný kód, který se skládá z čísel a písmen. Potom si normálně vlezeš na svůj internetbanking, zadáš číslo účtu a kód banky co sis opsala, do zprávy pro příjemce uvedeš pouze to transfer ID. Můžeš si to uložit do vzoru, protože tenhle kód je pro tvůj papal stále stejný. A hotovo. Podmínka je, že účet, ze kterého peníze posíláš, musí být veden na stejné jméno, jako je tvůj paypal účet. Takže nemůžes poslat peníze třeba z přítelova účtu, ale jen ze svého. Až ti na paypal přijdou peníze (2-3 pracovní dny), tak se ti změní status na "verified" a je teda aktivován. Pak už můžeš normálně platit. Jak už holky psaly, ebay tě přesměruje a v podstatě budeš jen klikat OK. O nabití účtu ti přijde email taky na emailovou schránku, já když pošlu platbu ve čtvrtek, tak se mi paypal dobije o půl druhé ráno v sobotu.
Na paypalu si pak můžes zvolit v jaké měně chceš kromě CZK zobrazovat peníze, např. USD. To je ale jen informativní pro tebe, když budeš platit za zboží, u nějž je cena v librách, tak to všechno za tebe Paypal převede na libry.

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na prorsum:
promiň - já si nevšimla
Reaguji na RomanKaS:
děkuju moc !

arrow
profile_image
Sannynka
od 4. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 11:43:50 - Připojeno během spojování:
Posílání peněz z učtu na paypal

Holky potřebuji radu, mám založený paypal učet.Mám ho prověřený, vše OK. Ted tam potřebuji dostat peníze.
Všude čtu něco jiného..Prosim Vás, jak mám peníze z mého uctu na ten muj paypal odeslat??
Cetla jsem , prý paypal cislo nema.. Tak v tom případě už vážně nevím jak ty prachy tam odeslat.
Děkuji předem moc za odpověd a pomoc

Tam se nemusí posílat peníze, stačí, že máš na tom účtě ty peníze, ono se to potom jak tím paypalem zaplatíš strhne za den za dva.

Nepotřebuješ nic odesílat, paypal jakoby zprostředkuje převod peněz z tvého účtu přes platební kartu. Je to jakási forma platby, ne zvlášť bankovní účet.

arrow
profile_image
Sannynka
od 4. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo takto!! Takže můžu mít na paypalu jen 50 CZK.. Diky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené