Zdravím, mám v plánu koupit indické vlasy (chrámové) - doufám že mě za to nikdo neukamenuje tím, ať zainvestuji do středoevrop - bohužel, jsem studentka a tohle si nemůžu dovolit..chtěla jsem se zeptat, jaké nejlepší přípravky na indické vlasy by se hodily (olejíčky, nějaký speciální šampón na suché vlasy atd..)? Máte s tím některá zkušenosti? Necuchají se vlásky po čase? Budu je mít na metodu micro ring.

Děkuji za každý příspěvek

arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sariinkaaa: doufám že mě za to nikdo neukamenuje

Proč by někdo měl? Indie jsou kvalitní vlasy Cuhají se až tak po roce, dvou, ale odbarvené dřív. Já měla nejsvětlejší blond a vydržely mi v perfektním stavu půl roku, pak se začly cuchat a nezapadaly už do mých vlasů, i když myslím že jsem je dvakrát nešetřila a každodenní žehlení nebo natáčení jim dalo zabrat. Co se týká péče, stačí bohatě tekuté kristaly, nebo nějaké kondicionéry ve spreji a regenerační masky, netřeba to přehánět.

Reaguji na katherin:

jsem teď nabarvená na černo, takže i ty indie (jsou hnědé) přebarvím na tmavo..zdají se mi právě takové sušší, mám v plánu je potáhnout keratinem..jen se bojím toho cuchání budu je dávat právě odspoda, a pokud se mi to bude zdát málo, doplním je vlasy co mám doma..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji katherin: Indie jsou kvalitní vlasy

Ano, ale pouze, pokud jsou to opravdu pravé indické chrámové a netenčené vlasy na evropský typ. Řekla bych, že péče o ně je trošku náročnější, protože jsou takové sušší - takže určitě nějaké olejíčky a masky. Také počítej s tím, že indické vlasy mají přirozenou tendenci se vlnit. Jinak můžu se zeptat, odkud vlasy máš?

Reaguji na Lady Flame:

počítám s tím, že péče o ně bude složitější, mám masku wonder, ta snad po umytí bude stačit, k tomu koupím nějaký olejíček na vlasy balea (jednou se tu chválil, tak ho zkusím)..a s vlněním také počítám

Vlásky jsem si vyhlídla přes Aukro, s paní se domlouvám přes maily, doložila mi i knížečku od profibeauty, kde je kupovala, tak snad to nebude nějaká podvodnice..

Doma mám právě středoevropské vlasy (už z dřívější doby) ale mám jich málo, cca 50 pramenů a potřebovala bych je pár pramínky doplnit, ale už nemůžu investovat do středoevrop tak hledám levnější variantu..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji sariinkaaa: doložila mi i knížečku od profibeauty, kde je kupovala

Jáj... nechci tě strašit, ale na indické vlasy od profibeauty jsem slyšela jenom samá negativa (ostatně na celý jejich salon). Kolik za ně paní chce? A jak dlouhé a kolik pramenů?

Cituji Lady Flame: nechci tě strašit, ale na indické vlasy od profibeauty jsem slyšela jenom samá negativa (ostatně na celý jejich salon).

souhlasím ! mám zkušenost, koupila jsem si je před rokem metodou clip-in, ze začátku krásné, ale začaly se cuchat, hrozně padat, a ted jsou z nich jen cáry takže za mě profibeauty indické už nikdy
ale chápu že když není moc peněz tak ti nezbývá moc možností, zkus ještě hledat na jiných stránkách, pročíst si diskuze

Reaguji na Lady Flame:

Je to 65 pramenů, délka 50cm a chce za ně 700 Kč..

toho se právě bojím..ještě mám ale kontakt na jednu paní z Brna, která prodává indické vlasy za slušnou cenu - 180kč/10.pr/10g..tak jestli raději nekoupit úplně nové..jde mi hlavně o to jaké přípravky na ně používat aby byly na pohled pěkné a aby se necuchaly..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji sariinkaaa: Je to 65 pramenů, délka 50cm a chce za ně 700 Kč..

Hele to neber. To je fakt podezřele levné. Budou to velmi nekvalitní vlasy, které se pravděpodobně budou cuchat, i když na ně dáš supervýživnější olejíček/masku, prostě cokoliv.

Reaguji na Lady Flame:

Děkuji..já už fakt nevím jaké vybrat..nechci jít moc přes 1200Kč..stačí mi klidně i 50 pramenů, jen abych ty vlasy co mám doma doplnila a mohla si prodloužit svoje vlastní každý den koukám na omlázku a všude možně po diskuzích zda-li někdo neprodává nějaké vlásky a nic moc..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sariinkaaa: Já tě chápu, ono sehnat levně kvalitní vlasy je docela kumšt. Ale zase na druhou stranu - někde jsem četla, že některé holky to tak dělají, že mají třeba půlku vlasů středoevrospkých a doplňují je např. vlasy evropského typu. Možná, že když jsou pak takhle nakombinované, tak se tolik necuchají. Ale nevím, nemám s tím zkušenost.

Cituji sariinkaaa: Je to 65 pramenů, délka 50cm a chce za ně 700 Kč..

Proboha, to nebrat, to je tak levné, že to nemůže být dobré. To si radši kup nové kazašské.
Jinak k věci: tipy, jak se starat o prodloužené vlasy jsou zde - jsou vesměs dobré a je jich tam hodně

Děkuji za pomoc..zkusím se poohlédnout po něčem jiném..snad něco najdu
Reaguji na mishka999:

díky

arrow
profile_image
Snapina mojeid
od 14. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Jestli máte někdo zkušenost s vlasy ze stránky svetshopaholiku.cz? Chtěla bych si moc koupit vlasy tam.Stojí docela málo.Mohl byste mě někdo pomoct jestli koupit nebo nekoupit?

Děkuji předem za radu a odpověd

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené