Ahoj.Dala jsem se na hubnutí a mám dole 11 kg za 3 měsíce.Takže začínám být s postavou po 40 konečně spokojená.Ale odráží se to na pleti.Je trošku povislá a taková našedlá jako by bez života.Protože mám pleť velmi citlivou suchší mám omezený výběr kosmetiky.Nyní bych ale potřebovala něco na zpevnění a rozzáření pleťi.Poradíte?

Díky Sashko ale pokud vysušují asi to nebude pro mne.A co třeba nějaké olejíčky...nemají zpevňující a rozzářující účinky?

Anebo nějaká maska z domácích produktů jako tvaroh droždí...

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus olejíčky od Salusu a taky Biosil H, je proti vadnutí pleti . S olejíčkama zkušenost nemám, ale rozhodně používám krémy na zralou pleť, většinou z lékárny -La Roche nebo Vichy, střídám s Clinique a Bioderma. Taky jsem zhubla 10 kg a to víš, že ty naducané tváře když splasknou tak visí, no . Taky obličejová gymnastika hodně pomáhá . Maska ze syrovátky

Milow33 vitamínky jsem už začala brát,příště mohu zkusit Biosil H a o té syrovátce jsem už přemýšlela také.Takže vyzkoším.Díky.

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, já používám olejíček saloos ylang ylang a je skvělý, hodně mi upravil plet.Ale pro tvou pleť bude vhodnější asi jiný, zkus mrknout na jejich stránky a vybrat si ten svuj http://www.saloos.cz/.

koukla jsem do profilu, ty jo, co jsi hubla na sobě?vždyt vypadaš jako modelka já bych potřebovala taky cca 10kg,ale nějak se mi nechce

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

třeba tento:
Levandule

Jemně pečuje o všechny typy pleti.

Působí antisepticky a protizánětlivě.

Čistí a desinfikuje, je vhodný při akné.

Má výrazné regenerační účinky, zpomaluje proces stárnutí, navrací pleti zářivost a vitalitu..

Celkově zklidňuje a pomáhá při nespavosti.

a když pročítám i ten ylang ylang taky by nebyl špatný

Ylang-Ylang

Zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stropu kananga vonná.

Výborně se hodí pro suchou i mastnou pleť, kompenzuje nedostatek vody a obnovuje přirozenou rovnováhu pleti.

Ochablé, unavené a stárnoucí pleti pomáhá získat svěží vzhled.

Má antiseptické účinky a čistí zanesené póry.

Sajmi asi jsi koukala do jiného profilu já tam fotku nemám.A jelikož jsem už krapánek starší tak ten levandulový by možná byl pro mne.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli máš hodně citlivou pleť,vyzkoušej tento krémík. Je super.
http://www.ryor.cz/cz/katalog-vyrobku/ryamar/denni -krem-s-amarantovym-olejem-a-hedvabim-pro-velmi-ci tlivou-plet.htm

Dá se nosit i v těchto mrazech a kůže je takovápříjemně vláčná a vůbec nedráždí. Jsem s ním moc spokojená.
Píšou tam, že má rozjasnující účinek a opravdu si nestěžuji, moje kůže vůbec není zašedlá.

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji rakave: Sajmi asi jsi koukala do jiného profilu

jej já koukala do profilu Sashky, tak to se omlouvám. Zkus ten Levandulový, já mám ty olejiky fakt ráda, stojí okolo 130,- ale vydrží hodně dlouho, musiš ale vtírat každý den, třeba večer navlhči plet a vetři pár kapek, olej se hned vsákne a plet je ráno krásná a nepotřebuju vubec krémy

Holky díky za rady.S těch krémů už jsem nešťastná...co já už jich vyskoušela a nijak mi nesedí.No ale když to má být na citlivou pleď...Vyzkouším nejdřín olejíček i syrovátku.

arrow
profile_image
Jahůdka17
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ten od Ryoru co doporučovala Eviška je fakt super

Ten krém od Ryoru jsem si dnes koupila.Také broskvový olejíček od TOPVET.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené