arrow
profile_image
zlatovláska111
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Tak kde začít... Myji si vlasy obden a bez kondicionéru, nebo nějaké masky, protože pokaždé, když jsem to používala, tak jsem měla vlasy v den mytí mastné u pokožky a zplihlé. Nemám problém s rozčesáváním,... Ale prostě vlasy nějakou výživu potřebují a mám je takové suché, bez lesku. A také krepatí... nejvíce ty spodní vlasy, ale i takové ty nové, krátké vlasy mám všelijak pokroucené... doufám, že víte jak to myslím Co by jste mi poradili? Nějaké přípravky, péči... Protože s kondicionérem mám vlasy po umytí dobré, ale v den mytí zplihlé (nedávám si ho ke kořínkům..) Ale také je důležitá výživa... A možná nějaké vitamíny...

Co konkrétně používáš? Možná by ti mohla sedět řada od bione s obilnými klíčky. Mně na podobný problém pomohla, ale straaašně smrdí

Jak já vím o čem píšeš!! Taky umývám vlasy jen šamponem.Neexistuje použít kondicionér,mám po něm vlasy jako špatně umyté.Jenže si říkám,že ikdyž mám krátké vlasy,tak přece jen nějakou výživu potřebují.Proto jsem začala používat masky.Vlasy mám taky po nich splíhlé,ale jelikož masku dávám jednou za čas tak to vydržím.Většinou si kupuji masky z Loreál Professionel.Tentokrát mám poprvé masku na barvené vlasy Vitamino Color a světe div se! Tak nádherné vlasy jsem ještě neměla.Dodává mi i objem.Takže to chce zkoušet co sedne.

Holky, a opravdu to dobře vymýváte? měla jsem to samé a nyní se snažím vymývat kondicionér třeba 5 minut, nejdřív teplejší, pak studená voda....

arrow
profile_image
zlatovláska111
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: Zkoušela jsem snad všechno z drogérkových přípravků.. Jo, o Bione Cosmetics jsem četla, ale nemohla jsem to nikde sehnat..

arrow
profile_image
zlatovláska111
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KrásnéToulání:

Cituji KrásnéToulání: Problematické vlasy

Tak já je mám pak zplihlé až v den mytí... Ale i to je děs. Ale v období MS je to nejhorší... Teď jsem si opět zkusila dát masku a vlasy jsou ok... tak já fakt nevím, dělají si co chtějí

arrow
profile_image
zlatovláska111
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na consuelaleachim: Já jsem ve sprše pod proudem vody vždy dlouho, tak si nemyslím,že tohle by měl být můj problém..

arrow
profile_image
Gabrielito
od 25. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zkus dávat jen do konců kapku olejíčku. Některé nejsou vůbec mastné. Jinak vitamínům nevěřím, ale hrozně mi pomohly kapsle s olejem z obilných klíčků (ty už se bohužel nevyrábí, ale olej jako takovej ano) a Algamin (pangamin smíchanej s chrorellou).

Já nevím, neumýváš si hlavu příliš studenou nebo teplou vodou? Spousta lidí automaticky když smývá kondicionér zvýší teplotu vody aby to šlo lépe a rychleji dolů. Jinak já mohu doporučit donna hair vitamíny - ale musí se brát nepřetržitě. Jinak nevím co bych doporučila, taky mám vlasy někdy parádní a někdy na nic, ale většinou u mě boduje zákon schválnosti - když potřebuji krásné vlasy tak zplihnout, zmastí se nebo cokoliv ale prostě vypadají blé

arrow
profile_image
terikak
od 7. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus si v drogerii koupit třeba nějaké masky na poškozené vlasy. jsou perfektní. mě třeba dost pomohl šampon na poskozené vlasy a rozhodne zacni pouzivat kondicioner. ono se to nezdá ale hodně to udělá

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak vyzkoušej šetrnou mycí péči, která se nechává před smytím působit pár minut. Já používám L'oreal Absolut Repair Cellular Clensing Balm, je to alternativa šampónu a kondicionéru.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji zlatovláska111: Zkoušela jsem snad všechno z drogérkových přípravků

Možná tam bude ten problém, pokud používáš různé GlissKury a Elséve a nevím co ještě, pak se nedivím, že máš takové problémy. Trápilo mě to samé, dokud jsem úplně nevyloučila kosmetiku se silikony (zhruba před 2 lety). Od té doby mám vlasy o 90% lepší, vzdušné, objemné, krásně lesklé, mastí se mnohem méně.

Reaguji na zlatovláska111: A neskúšala si tu "reverznú" techniku umývania vlasov čo všetci tak chvália? Že si najprv das na vlásky kondicionér a až potom ich umyť šampónom? Veľa dievčat si to chváli, že vlasy majú jemne, ale nie splihle Mne osobne to nevyhovovalo, ale ja mam strašne suché vlasy.

arrow
profile_image
toffe
od 3. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejaký balzám na rýchlo sa mastiace vlasy si neskúšala? Alebo balzám na objem? Inak tá lopúchová vodička je fakt super. Mne sa počas jej používania omnoho menej mastila pokožka hlavy.

arrow
profile_image
zlatovláska111
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabrielito:
A jakej olejíček by jsi mi poradila? A to se dává po umytí do vlhkých vlasů, že?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené