Tak, název zní jasně.
Půjdu na střední takže potřebuju poradit, kde koupit velký,a pevný batoh Chtěla bych pevná záda. Cenu neřeším. Poradíte maminky, nebo studentky co jste koupily svým dětem, či samy sobě? Děkuju za odpovědi

arrow
profile_image
Schatz1
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky uvažuji o větším batuhu-ale já fakt větší- krosnu ale která bude tak nějak vypadat a hlavně funkční ať se hned nerosype. Mám totiž kufr ,malý baťůžek pro psa s jeho potřeby, kabelku a noťas. Tak jsem nakoukla na net a prodávají se okolo těch 3 tisíc a více ale zase vydrží. Těd si nevzpomenu jak se ta firma jmenuje ale má ve znaku packu a to je nej firma i pro horolezce. Tak tam šáhni a určitě nezalituješ..

Reaguji na Schatz1: Dobře děkuji, já měla batoh za 2 tis. a vydržel teda 2 roky to pro mě teda není moc..

Já si nepamatuju, co jsem měla za batoh na střední.......asi nějakej obyč od alpine na vejšku jsem si koupila Nike, ten vydržel hodně dlouho, tahala jsem ho všude! No ale jestli chceš velký a pevný batoh, mrkni po Dakine nebo Bagmaster.

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hodně kvalitní je Bagmaster: http://www.bagmaster.cz/

Reaguji na Janicek: Reaguji na mitternacht: Dobře kouknu, děkuju mockrát

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám Dakine a jsem spokojená, ale už ho moc nenosím. Kdybych si mohla vybrat bez ohledu na peníze, koupil bych si Samsonite

Reaguji na quititek: Já na ty Dakine zrovna koukám, to je objem kolem 20L max. 26L
Mě to přijde malý, já nevím..

Pokud chceš opravdu kvalitní, koukni do obchodů jako Hudy Sport, Rock Point, apod. Doporučuji např. značku Deuter

http://www.hudy.cz/batohy-zavazadla/batohy/mestske -skolni-batohy/

Reaguji na kaculkaaaa: Dobře kouknu, děkuji

arrow
profile_image
Nestea
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucie_Jade: Ahoj, mám Burton, myslím cca 27L, potřebuji velký batoh, ale Burton mě celkem zklamal. Jinak myslím, že 26L je dost, jde o to, kolik tam toho potřebuješ narvat, ale pro školní účely je to oka))

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no fakt záleží, jestli do něj hodláš nacpat i komplet tělocvik, tak je malý, ale na běžné věci stačí

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahojky
taky doporučuji DEUTER, hlavně ty, co mají takovou síťku na záda, takže máš záda odvětrávaná. Batůžek třeba vypadá maličký, ale vejde se tam fakt hodně. Určitě si vezmi do obchodu s sebou notebook a vyzkoušej, jak se tam vleze, ať ho pak nemusíš nosit zvlášť

tak třeba tenhle?
http://www.deuter.com/en_DE/backpack-details.php?c ategory=11&id=1588&title=AC%20Lite%2014

No můj poslední batoh měl 21 myslím a teda jako to bylo malý až běda, a nene, tělocvik nosím zvlášť..

arrow
profile_image
Nestea
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucie_Jade: no on je problém, že to číslování dost často neodpovídá Ale já tam narvu cca 10sešitu, knížky,ručník, plavky, boty do bazénu, kosmetiku, a šortky a triko k tomu svačinu a velkou lahev))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené