arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, poslední dobou mě při svižnější chůzi trápí píchání v bocích (většinou pod žebry, ale dnes to bylo i v oblasti střev). Pro jistotu jsem si dělala 3x těh.test, byl negativní a menstruaci jsem dostala v termínu, takže těhotná snad nejsem.
Dost mám ale poslední měsíc problémy s trávením (zhubla jsem 4 kg aniž bych se o to snažila, prodělala jsem 2 střevní chřipky a stále nemám srovnané zažívání). Mám také velmi často rýmu a kašel, takže mě ještě napadlo, že to může být neustálým zahleněním. Poradí mi někdo s daným problémem?

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě doktor řekl, že to můžou být močové kameny, protože málo piju, jakmile jsem začala víc pít, zlepšilo se to, jinak ale myslim, že to klidně může být i z těch střev, byla jsi s tim trávenim u doktorky? Určitě by ti uměla říct, jestli to může být z toho

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jancysska: Je pravda, že teď v poslední době méně piju Dříve jsem dokázala vypít i 2,5 l denně a teď to je dost zoufalé.. A tebe také trápilo píchání v bocích?
S trávením jsem zatím nikde nebyla, ale už se chystám, protože mívám občas i průjmy a nechutenství.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych spíš řekla, že je to špatným dýcháním a špatnou kondičkou (v důsledku toho zhubnutí a nemoci).

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Marmalade: jj taky mě píchalo v bocích - teda jen na levé straně tak jsem se na to jednou zeptala doktorky, když jsem tam byla s něčim jinym a ta mi řekla, že je to z toho pití, ale jinak mi teda nedělala žádné vyšetření nebo tak něco, jen řekla že je to z toho a že mam víc pít (já pila fakt maličko, třeba jeden litr denně, když nebylo teplo a neměla jsem žádnou fyzickou námahu) tak to zkus, za to nic nedáš a uvidíš, jestli ti to pomůže

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji nickisek: špatným dýcháním

Špatným dýcháním jsem si to také vysvětlovala (plus ty silné rýmy, ucpané dutiny atd.), když jsem dýchala při chůzi zhluboka zmizelo to.. Ale nedokážu si vysvětlit, že dnes mě píchalo v oblasti střev.. Dost jsem se na oběd najedla na to jak mám teď stáhlý žaludek, tak jestli to má souvislost..
Reaguji na Jancysska: Děkuji moc za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Nevím jestli je to pravda ale slyšela sem že se při vyšší námaze překrvují játra nebo co... a proto nás spak píchá v boku
Ale nevim co je na tom pravdy

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: z toho se snad nemusí hned dělat drama.

Mě nejvíce vyděsilo, že když jsem to zadala na googlu, tak mi vyjelo spousta odkazů s těhotenstvím, ale jak říkám test jsem si dělala, tak snad to bude fakt tím dýcháním.. Je zase asi blbost abych měla jako jediný příznak píchání v boku..

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Většinou píchání v boku při námaze souvisí se slezinou- je to taková zásobárna krve a červených krvinek a když začneme najednou intenzivněji sportovat,tělo si žádá rychlejší přísun kyslíku a slezina se začne stahovat,aby uvolnila ty zásoby, co v ní jsou...alespoň tak jsme se to v biologii učili.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Marmalade: Ale nedokážu si vysvětlit, že dnes mě píchalo v oblasti střev..

Mě při velké námaze vždy bolí vaječníky, každému se ta únava asi projeví jinak ale nic hroznýho bych v tom neviděla

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka: to si také myslím

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já našla tenhle odkaz..a zdá se, že slezina i bránice za to může ,jen je trochu jiná příčina než nám říkali.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené