arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, zajímalo by mě, jestli jste se už setkaly s pleťovou maskou ve formě folie, kterou si jen přiložíte na obličej a necháte působit. Já tyhle masky dostala od kamarádky z Asie a jsem z nich úplně nadšená. Nevíte, jestli se dají koupit i u nás, případně kde? Přikládám obrázek (omluvte kvalitu, jsou z mobilu).

Fotografie0233.jpg

Fotografie0232.jpg

z ebay jsem nakupovala

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jj v asii je to velký hit... za mě tedy spíš ne, vyzkoušela jsem dvakrát. pokaždé ta maska byla na můj vkus až moc nasáklá, bylo mi to na obličeji až nepříjemné, přišlo mi, že ta tekutina teče všude (a docela hodně se s ní plýtvá). a taky jsem se s tím bála chodit po bytě, protože jsem měla pocit, že mi to padá. a chlap se mi strašně smál.

na druhou stranu myslím, že jednou za čas je to celkem zábavná a jednoduchá varianta masky. třeba na cesty ideální. v česku to moc k sehnání není, takže ebay to jistí.

Balea z DM takovou vyrábí

arrow
profile_image
xEVIANKAx
od 3. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bobkova: pokaždé ta maska byla na můj vkus až moc nasáklá, bylo mi to na obličeji až nepříjemné

Moje řeč!

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nasáklé jsou sice dost, ale postupně to vsakuje do pokožky, takže nepříjemné mi to není a ani mi to z obličeje nesjíždí. Já jsem s nima právě spokojená. Vyhovuje mi, že to přilepím na obličej a hotovo. Patlat se s nějakou maskou v tubě nebo sáčku se mi nechce.
Do toho DM se mrknu. A máte ještě nějaký tip na obchod u nás, kde by byly k dostání?

jsou to tyto masky?? chystám se je vyzkoušet...

http://www.xparfemy.cz/jednorazove-masky-m-588.htm l

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Monaa: jsou to tyto masky?

To jsou ony

arrow
profile_image
ikona
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, takovéto masky mají i v Sephoře, více druhů a myslím, že i značek, ale nevím jak ceny,asi budou trochu dražší, já jsem kupovala v akci...

arrow
profile_image
Sabriina.
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si je kupovala v Sephoře, ale často si něco "podobného" dělám doma. Je to sice jiný papír, ale do papírového kapesníku si vystřihnu ďoury na oči, nos a někdy i pusu a namáčím do okurkové vody (voda z nastrouhaných okurek) / zeleného čaje / růžové vody, podle toho co mě napadne a podle situace. Často si na to ještě přikládám houbičku namočenou a vymačkanou v teplé vodě, efekt je lepší než z chemických masek. Ale to je už OT.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky a to je jako čistící maska? Mě to přijde jak jsou takové ty náplasti na póry, jen větší Nemohl by mi to někdo trochu popsat?

Kupovala jsem v drogerii Teta. Stála mě 40,-Kč. Maska je hydratační ne čistící.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem takovou masku od Biocellu (ta tedy byla nasáklá hodně, trochu jsem ji vyždímala do obalu od očního krému a pak ještě týden natírala na obličej), teď mám tyto masky od Mincer, Purederm (www.salondoma.cz) a mě vyhovují! vydělám ze sáčku, plácnu na obličej, až se "vcucnou", tak vyhodím a je to.

U nás koupíte na internetu tady:
http://www.salondoma.cz/bunicite/

Je tu myslím i téma na ty masky Purederm a Skinlite.

arrow
profile_image
Lavender
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla od Baley. Za mě super. Musím si ji koupit znova.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené