arrow
profile_image
haho
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dokáže mi některá z vás poradit-doporučit opravdu držící voděodolnou řasenku? Za čas se mi rozmaže (zejména dole) každá. O namalování v létě k vodě nebo v zimě na hory si můžu nechat roky jen zdát. Vyzkoušela jsem kdeco. Mám zřejmě dost mastné řasy, nezabere podkladová báze, zapudrování ani více vrstev. Navíc jsou voděodolné řasenky dost mizerné konzistence-řídké. Díky za nápady.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po čtení všeliakých recenzí jsem si pořídila masterpiece max (max factor) voděodolnou- koupala jsem se s ní v moři, to přežila bez poskvrny , ale při potápění už pustila (ale zas ne nějak ,,pandovsky"), měla jsem trošku černo pod očima. Takže asi tak

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přídávám se k dotazu, mám s voděodolkami stejnou zkušenost. Že bych se nařasila někam k vodě opravdu nehrozí., takže by mě taky zajímalo, zda existuje něco stoprocentně držícího na řasách a ne na kůži kolem.

za sebe můžu doporučit voděodolnou od maybelline (nevím přesně název, ale byla světle modrá). vydržela koupání v moři a nerozmazávala se ani trochu

arrow
Neprodává v Bazaru

28

Nejlepší řasenka je LOREAL lash architect a to i ve voděodolné formě.Jiný řasenky si už nekupuju,přežije koupání,pláč,déšť,je to dobrá značka a navíc dokáže dost výrazně zhustit a protáhnout řasy,líp než YSL,lancome, Estee Lauder,Dior..atd.

Doporučuju řasenku od Kaneba, myslím, že se jmenuje 38o (stupňů) Pěkně natočí, dost prodlouží a krásně zahustí... a je fantastická, že se nikdy nerozmaže. Dokonce ani studenou vodou, nebo když prší. Smyjete ji horkou (teplou) vodou.... odličování chviličku trvá, to je nevýhoda

arrow
profile_image
sestřička2286
od 12. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dermacol Obssesion nebo tak nějak- tu nesundáte ani odličovadlem . Tři dny na očích, to je záruka

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

souhlasím se sestřičkou, tu nesundá ani jejich odličovač Teď jestli je to ještě výhoda

arrow
profile_image
klaryynkaa
od 4. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sestřička2286: Dermacol Obssesion nebo tak nějak- tu nesundáte ani odličovadlem . Tři dny na očích, to je záruka

to velice ale škodí řasám můžou ti i klidně začít padat

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, ale mě drží jak přikovaná ta zelená od Rimmelu, ostatní nic moc, ale tahle zelená, vydržela celý den moře, slanou vodu, potápění, opalování na sluníčko, tenis i squash a nehla se, akorát na odlíčení používám speciální odličovač od lorealu přímo na voděodolný makeup a musela jsem vždycky chvíli jen ten tamponek na oku držet a pak postupně lehce stírat....
Letos jestli někam vyrazím k moři, tak ji beru opět s sebou

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

hot babe Fergie
Myslíš tuhle tyrkysovou?

rimmel

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Luciene1
přesně tu, je úžasná!!
no ta barva je vlastně tyrkysová no jo jsem blondýnka

arrow
profile_image
sestřička2286
od 12. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji klaryynkaa: to velice ale škodí řasám můžou ti i klidně začít padat

Proto ji nepoužívám . Já až tak na voděodolný nejsem, pro mě je vhodná jen při koupání a to není moc často, v zimě nasadím kapuci a řasenka se mi nerozteče a celkem pohodlně ji i sundám

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji hot babe Fergie: no jo jsem blondýnka

Já taky... a tyrkysovou miluju.Jinak tuhle řasenku můžu taky doporučit,koupila jsem si ji úplně náhodou a je fajn.Dobře drží na řasách,nedrolí se.

arrow
profile_image
haho
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji vám všem za typy - půjdu to okouknout a vyzkoušet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené