arrow
profile_image
Neli.
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, potřebovala bych poradit ohledně prodávání věcí na internetových stránkách konkrétně bazos.cz
Dala jsem inzerát s věcma a ozvala se mi paní že má zájem. Domluvily jsme se tedy na platbě na učet a že jí balík pošlu doporučeně. Napsala mi, že peníze už poslala tak jsem šla balík poslat hned druhý den.
Jenomže jsem se dívala na učet za tři dny a peníze nikde. Teď je to už týden a peníze mi stále nepřišly. Paní jsem tedy psala jestli napsala správně číslo učtu at to ještě zkontroluje a napsala že je vše ok..pak mi napsala: Tak už vím kde je problém! alespn že tak a není to v nesprávném čísle účtu...Volala jsem do banky a bylo mi řečeno že tato transakce se nezapočetla vzhledem k tomu že byl na účtu ten den přečerpán povolenný limit pro výběry a veškeré transakce(prý je nastaven nějaký denní limit o kterém jsem neměla ani tušení) Moc se tedy omlouvám za komplikace to jsem opravdu netušila.Platbu samozřejmě odešlu znovu na váš účet at je vše v pořádku a jsme oba spokojeni Děkuji za pochopení a přeji krásný den .....jenomže tohle mi psala už před 6 dny.. včera jsem jí psala jestli jsou tedy peníze poslané a ještě mi neodepsala..jde pouze o 350,- ale i to jsou peníze..můžete mi tedy poradit co teď? :/ děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Naletěla jsi, no. Nic moc s tím dělat nejde, jedině si snad dojet, pokud to nemáš moc daleko

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Opět chyba!! Neposílat nic předem, pokud peníze nemáš na účtu!! Psát si může kdo chce, co chce....

První problém vidím tady:

Cituji Neli.: Napsala mi, že peníze už poslala tak jsem šla balík poslat hned druhý den.

To tady čtu už asi po sté. Proč posíláš balík, když ti ještě nepřišly peníze? Co bys ted asi tak mohla dělat? Leda tak uhánět paní, ať ty peníze okamžitě pošle jinak si pro ně přijedeš osobně.

arrow
profile_image
Neli.
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Majduš: tak to mám radost teda Přes půl republiky se mi jezdit teda moc nechce...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Posílat až po připsání peněz. Bohužel si naletěla

Cituji mishka999: To tady čtu už asi po sté. Proč posíláš balík, když ti ještě nepřišly peníze? Co bys ted asi tak mohla dělat? Leda tak uhánět paní, ať ty peníze okamžitě pošle jinak si pro ně přijedeš osobně.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Buď si naletěla, nebo je možnost, že má českou spořitelnu - a z tý mi teď dvakrát šly peníze na můj účet týden . (Jestli se mi to stane ještě jednou, tak si poslechnou co si o nich myslím...). Ovšem to je taková poslední naděje, ne moc pravděpodobná, takže ses asi jen poučila do budoucna.

Taky mi teď psal borec, že peníze hned poslal - po týdnu nic, tak mu píšu - jeho odpověď byla, že to asi teda neodešlo a že má rozbitej počítač a nemůže to zkontrolovat... odkud psal ten mail fakt netuším, každopádně zboží zůstalo u mě.

arrow
profile_image
Lucyk
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vždy posílám také zboží až po připsání peněz na BÚ. Jednou se mi stalo, že mi pán poslal e-mailem kopii příkazu k úhradě dohodnuté částky na můj BÚ. Přesto jsem čekala, až peníze tam budu mít. Neboť jsem stále čekala a asi po týdnu mi to nedalo a ptala jsem se ho, kde jsou (kontrolovala jsem správnost svěho čísla BÚ - to bylo OK) a tak závada byla na jeho straně, kdy neměl dostatek financí a přednost dostaly jiné platby z BÚ. Tudíš převod mé částky nemohl být uskutečněn.
Proto taky jedna dobrá rada, ikdyž člověk pošle kopii příkazu k úhradě, člověk nikdy neví, raději čekat až budou penízky opravdu připsány

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Neli.: ..jenomže tohle mi psala už před 6 dny.. včera jsem jí psala jestli jsou tedy peníze poslané a ještě mi neodepsala..jde pouze o 350,- ale i to jsou peníze..můžete mi tedy poradit co teď? :/ děkuju

za blbost se platí, pro příště poučení , že zboží se má zasílat až po kontrole zda byla platba přijata. nezmůšeš s tím už nic.

arrow
profile_image
tetalee
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hmmm,horší je když zde od slečny koupíš vestu,za kterou samozřejmě chce zaplatit předem(500,-)a pak napíše at peníze neposílám,že se jí vesta spálila,ale peníze jsem již přes měsíc zpět neviděla...to na.ser.e!

arrow
profile_image
misulelenka
od 20. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den, chtěla bych upozornit na prodejce na sbazar a nejen tam. Prodává i na hyperinzerci, atd.

Její jméno je Jana Žihlová a je z Pacova (Vysočina). Telefonní číslo je: 739 177 154.

Ale pozor! INZERUJE POD RŮZNÝMI PŘEZDÍVKAMI!

Její číslo účtu je: 107-1994360217/0100! Na toto číslo účtu nikdy neposílejte peníze, chce vždy platit předem! Moje blbost, že jsem to kdy udělala (

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Neli.: bohužel, chybama se člověk učí
Posílat pouze po připsání peněz na tvůj účet!
A POZOR! Naskenovaný, klidně i potvrzený, příkaz daný bance NENÍ DOKLAD O ÚHRADĚ!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené