arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj za týden jedu vlastním autem do Itálie, nemám havarijní pojištění , jen povinné ručení. Tak by mě zajímalo, jestli lze pojistit auto tak na 10 dní u některé pojišťovny.

sequanka
auto máš pojištěné viz "Zelená karta"

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laky
No ja si jen myslela, že lze ještě nějak připojistit..něco jak když jedu já do zahraničí a pojištění ke kreditce mi připadá nedostatečný.

arrow
profile_image
Nikolieta
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zrovna to řeším, jelikož se chystáme na dovču. Dobře to mají popsané tady v článku. Povinné ručené (zelená karta) je jako, že musíš a je smysl je v tom, že se z toho hradí způsobené bouračky. Potom je to asistenční pojištění, na co se ptá asi sequanka a to je pokud se ti něco stane s autem případně budeš chtít nějaký rady po telefonu No a to havarijko by mělo být jako, že když si poničíš auto, tak ti to nějak částečně zaplatí pojišťovna - opravu. Mě spíš překvapila ta asistenční služba, protože jsem to neznala a právě to jsem hledala. Bratr jel takhle s rodinou a v Rakousku se jim polámalo auto a prostě nebylo dobré s ním jet dál. Bohužel neměl pojistku a tehdy doplácel za odtah u ČPP nějakých 17 tisíc! Toho se bojím nejvíc a tohle to právě řeší

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené